Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Greilly şehri, bir sonraki polis şefi olarak Adam Durga’yı seçti – Greeley Tribune

10 ayı aşkın süredir geçici polis şefi olan Adam Durga, Greeley şehri tarafından Greeley Polis Departmanı’nın bir sonraki polis şefi olarak seçildi.

Durk düzenlediği basın toplantısında, “Bir sonraki Greeley Polis Şefi seçilmek bir onur ve ayrıcalıktır.” “Sevdiğim topluluğa, Kreeley’i eve bırakan vatandaşlara ve Kreeley Polis Departmanındaki istisnai kadın ve erkeklere hizmet etme fırsatını görmekten onur duyuyorum.”

Geçen Eylül ayında 35 yıl Yunanistan Polis Departmanında görev yapan Mark Jones, emekliliğinden bu yana geçici polis şefi olarak görev yapıyor.

Greilly şehir müdürü Raymond Lee yaptığı açıklamada, “Polis şefi bir topluluktaki en önemli liderlik pozisyonlarından biridir.” Dedi. “Güvenli ve emniyetli bir topluluğu sürdürmemizi sağlamak amacıyla liderlik etmeye ve dönüşmeye istekli bir lidere sahip olmak, Greeley’in evrimi için çok önemlidir.”

Şehir, kalıcı rolü doldurmak için ülke çapında bir araştırma yürütürken, Durk departmanı yönetmekle görevlendirildi. Lee, geçen ay dört finalistten biriydi, ancak Turk’ün deneyimi, Greeley’e aşinalığı, geçici liderlik ve açık forumdaki kamuoyu katkısı seçimde tüm faktörlerdi, dedi Lee.

Lee, “Adam’ın topluma hizmet etme taahhüdü açık” dedi. “Son sekiz ayda departmanı etkin bir şekilde yöneterek bunu kanıtladı.

1999’da Durk, kolluk kuvvetleri kariyerine Greeley Polis Departmanında memur olarak başladı. Bölümde 22 yıldan fazla deneyime sahip bir kişi olarak, devriye memuru, dedektif, çavuş nezaret dedektifleri ve teğmen nezaret devriye operasyonları gibi çeşitli unvanlara sahiptir.

2018 itibariyle Dirk, kurumsal politikaları planlama ve iyileştirme üzerinde çalıştığı başkan yardımcılığına terfi etti.

Colorado’nun en büyük 10 departmanından biri olan Türk polisinin komutası altında, iki tümende yılda 34,5 milyon dolar ve 158’den fazla rehin ve 63 sivil personel taşıyacak.

29 yaşında Grayley sakini olan Dirk, FBI Ulusal Akademisi derecesine ve ceza adaleti alanında yüksek lisans derecesine ve Kuzey Colorado Üniversitesi’nden sosyoloji alanında lisans derecesine sahiptir. Eşi Angela ve iki oğluyla birlikte Greeley’de yaşıyor.

READ  Vox talebine rağmen Turks ve Caicos'un seyahat patlaması: Travel Weekly

Durk, geçen ay dört yarı final için açık bir forumda topluluk üyelerine “Topluluğa dahil olduğum için çok gurur duyuyorum” dedi. “Onlar (iki oğlu) Greeley’de okula gidiyor, Greeley’de alışveriş yapıyoruz, Greeley’de gönüllü oluyoruz ve ben bir Greeley sakini olmaktan gurur duyamam.