Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Durk’s Street Eats Food Truck, klasik Amerikan yemeklerini Peoria’ya getiriyor

Durk’s Street Eats Food Truck, klasik Amerikan yemeklerini Peoria’ya getiriyor

Kristie Taggart, babası John “Turk” Kelly’ye bir övgü olarak Mayıs ayında Turk’s Street Eats’ı açtı.

Dagart, “Babamın bir dondurma kamyonu vardı ve genç yaşta öldü” dedi. “Her zaman bir yemek kamyonuna sahip olmak istedi, bu yüzden sonunda hayalini gerçekleştirdim.”

Babasının hayalini gerçekleştirmek, hem zaman hem de sermaye açısından önemli yatırımlar gerektiriyordu. Taggart yiyecek kamyonunu geçen Mayıs ayında satın aldı. Bir yıl boyunca kamyonu donatıp temizledikten ve birkaç bin dolardan sonra, Illinois eyaleti aracılığıyla hem Peoria hem de Daswell bölgelerinde yiyecek satmak için lisans aldı.

Dagart, “Durk’un hayalini gerçekleştirmekten çok mutlu olacağını düşünüyorum” dedi. “Bizim Peoria topluluğunda halka iyi yemek servisi yaptığımızı görmek isterdi ve bir aile şirketi olduğumuz ve işlettiğimiz için çok mutlu olurdu. O gerçekten dışarı çıkmak isteyen bir adamdı. Heyecanlanırdı.

Descartes, OSF Healthcare St. Francis Tıp Merkezi’nde Yoğun Bakım Pediatrik Hemşire Eğitmeni olarak görevine devam etmektedir. Bir Rolling Restaurant’a sahip olmanın göz korkutucu bir görev olabileceğini kabul etti, ancak ödüllerin nihayetinde tüm çalışmalara değeceğine inanıyor.

Neyse ki, kızı Genica ve kız kardeşi Shannon Rogers’ın aile işlerine yardımcı olacak bir ailesi var.

Dagart, “Çok tatmin ediciydi ve yorgunluğa değdi” dedi. “Kamyonda aile olması kesinlikle birlikte vakit geçirmemizi sağlıyor. Çalışıyor olsak da, aile zamanı sayılır.

Durk’s Street Eats, hamburger, sosisli sandviç ve tavuk kanadı gibi geleneksel Amerikan yemeklerinde uzmanlaşmıştır.

Özel malzemeler arasında biber peyniri, saman soğanı, domuz pastırması, sahanda yumurta ve chipotle mayonezli Leroy burger; Ve klasik bir Chicago köpeği. Dagart, kamyon işinin büyük bölümünün personel öğle yemekleri, düğünler ve festivaller gibi etkinlikler sağladığını söyledi.

Comfort Inn & Suites, 201 E. Ashland St., Morton; 107 W. 1st Ave., Village Tube at Deer Creek; Ve Peoria çevresinde birçok yer.

READ  Türk gazeteci Erdoğan'a hakaretten tutuklandı - CNN Türk

Daha fazla bilgi mevcut Türk’ün Sokak Yiyor Facebook sayfası.