Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Freesinius Medical Care, Joe Durk’u Böbrek Tedavisi Başkanı olarak yükseltti

Freesinius Medical Care, Joe Durk’u Böbrek Tedavisi Başkanı olarak yükseltti

İsteğinizi işleme koyamadık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Bu sorunu yaşamaya devam ederseniz, lütfen [email protected] ile iletişime geçin.

Freesinius Medical Care, Kuzey Amerika’yı geliştirdi Joe Dirk, Ev ve Yoğun Bakım Tedavisi Eski Başkanı, şirketin Renal Terapi Grubu Başkanı.

Dirk, yeni görevinde satış, tıbbi destek, ürün pazarlama ve yönetimi, müşteri ve teknik hizmetler ve düzenleyici işler dahil olmak üzere böbrek ürünleri ve ilaç operasyonlarını denetleyecek.

Şirket, Turk’ün atanmasının şirketin üretim ekiplerini tek bir varlık halinde düzene sokacağını ve yeni teknolojileri verimli ve etkili bir şekilde sunmaya odaklanacağını söyledi.

Joe Dirk

Joe Dirk

Bill Wale

Bill Wale

2019’da NxStage birleşmesinin bir parçası olarak aramıza katılmasından bu yana, Joe’nun onlarca yıllık strateji ve pazar geliştirme deneyimi, ev diyalizi ve kritik bakım alanındaki ayak izimizi ve teknolojilerimizi genişletmede etkili oldu.” Bill Wale, FMCNA CEO’su bir açıklamada söyledi. “Müşterilerimiz, ortaklarımız, etki alanı ekiplerimiz ve en önemlisi de hastalarımızın yararına departmanlar arasında en iyi uygulamaları geliştirmeye odaklandığımız için Joe’nun liderliği bize yardımcı olacak.”

Dirk, yakın zamanda FMCNA’nın böbrek tedavisi ekibinin başkanı olarak emekli olan Mark Costansov’un yerini aldı.

Dirk, “Bu kritik zamanda olağanüstü ekiplerimizi bir araya getirmekten memnuniyet duyuyorum.” dedi. “Bir pazar lideri olarak, hizmet verdiğimiz ayrıcalıklı hastalara en yüksek kalitede bakım ve böbrek ürünleri sunduğumuzdan emin olmak için birlikte çalışmak için inanılmaz bir fırsata sahibiz.”