Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dwayne Johnson’ın Black Adam filmi şimdiye kadar gişede ne kadar kazandı?

Black Adam is screening in theaters

piyasaya çıktığından beri, Dwayne Johnson‘s siyah Adem Adamın kendisi kadar kitleleri de etkiliyor. DCEU’nun ileriye doğru dev bir adım atmasına ve evreni sağlam bir şekilde kurmasına yardımcı oldunuz.

Johnson, adalet markası geleneksel DC kahramanlarından çok farklı olan anti-kahraman olarak rol alıyor. Hikayesi ve iyi adamlarla sonraki mücadeleleri filmi oluşturuyor, izleyiciler olay örgüsünün nasıl geliştiğini görmek için akın ediyor.

youtube kapağı

Yazma sırasında, Dwayne Johnson siyah Adem İki hafta sinemalarda gösterildi. Film dünya çapında 256 milyon dolar hasılat elde ederek gişe hasılatı sağlamdı.

Bu sayı önümüzdeki günlerde mutlaka artacak ve yüzümü güldürecek. WWE Efsanenin yüzü.


Dwayne Johnson’ın düşünceleri siyah Adem

Dwayne Johnson, 2014’ten beri Black Adam karakteriyle ilişkilendiriliyor. Başlangıçta, Shazam’ın yanında kötü adam rolünü oynaması gerekiyordu. Ancak yapımcılar, Billy Batson ile karışmadan önce Adam’a kendi filmini verdiler.

Johnson zaten söyledi siyah Adem DC Evreninde yeni bir çağa gireceksiniz. Bununla ne demek istediğini açıkladı ve filmin yalnızca hayranlara izleyecekleri heyecan verici bir şey vermek amacıyla yapıldığını açıkladı.

“Bir süredir söylüyorum, DC Evreninde yeni bir dönem başlamak üzere. Gerçekten ‘Bu DC Evreninde yeni bir dönem’ demek istedim, hayranları dinlemekti. Hayranlara istediklerini vermek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bekliyordum,” diye ekledi Johnson. Biri gelip hayranlara seslenecek ve ‘Hey, sizi dinliyoruz’ diyecek. Sonunda, aylar sonra uzun yıllara dönüştü, olduğumuz şeyle sonuçlandık. Şimdi amaç ve niyet bu yeni çağ, yeni çağ. Şimdi inşa edelim. ” [H/T CinemaBlend]

Bu harika sonuç, izleyicilerin %90’ı #Kara Adam Birçok nedenden dolayı çok eğlenceli. için savaşmak https://t.co/3fm0GrVSQU

Film, 21 Ekim 2022’de Amerika Birleşik Devletleri’nde ve bir gün önce diğer bazı ülkelerde gösterime girdi. Kazançları ABD ve Kanada’da 117,2 milyon dolar ve diğer bölgelerde 139,3 milyon dolar olarak gerçekleşti ve küresel toplamını 256,5 milyon dolara çıkardı.

READ  Yazarlar grevde: AMPTP, önerilen en son paketini WGA'da halka açık olarak paylaşıyor

siyah Adem Onu kovmak Shazam! Açılış günü kazancında, 20.4 milyon dolara kıyasla 26.7 milyon dolar hasılat elde etti. Film, Dwayne Johnson’ın kariyerinin en yüksek hasılat yapan hafta sonu oldu, 67 milyon dolar kazandı ve film için Ekim ayında beşinci en yüksek hasılat yapan açılış hafta sonu oldu.

The Rock’ın şapkasındaki başka bir tüy – ilki kadar değer verdiği bir tüy WWE Şampiyonası kazanmak.

Paul Heyman’a güvenilebilir mi? Orijinal Bloodline üyelerinden birine sorduk. buna bir bak Burada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Pranav Onikrishnan tarafından düzenlendi