Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Chicago Fire Show” Direktörü Derek Haas Ayrıldı – “FBI: International”

Chicago Fire Creator Derek Haas Leaving

#OneChicago bir asal üyesini kaybediyor.

Şu anda hem NBC’de gösterinin direktörü olan Derek Haas Şikago yangını ve CBS’ FBI: UluslararasıVe Her iki dizi de mevcut sezonlarını bitirdiğinde ayrılıyor, kardeş site türlü raporlar.

“Gelecek yıl yeni şovlar yaratmaya odaklanmak için Wolf Entertainment’tan ayrılacak olsam da, harika bölümlerini sunmaya tamamen kararlıyım. Şikago yangını Ve FBI: Uluslararası Haas yaptığı açıklamada, “Mevcut sezonların sonuna kadar” dedi.

Haas, “Hikaye anlatımı, hız, karakterler, yapım değerleri hakkında bildiğim her şeyi, Dick Wolff ve Peter Jankowski’den en iyi oyuncuları, oyuncu kadrosunu ve ekibi işe alma ve sevdiğiniz ve dört gözle beklediğiniz bir yerden ayrılmanın ne kadar zor olduğunu öğrendi. Universal Television, NBC ve CBS’den inanılmaz destek de dahil olmak üzere, eğlencede kendi markamı oluşturmak.

Yazar/yapımcı hem #OneChicago’da hem de FBI on yıl boyunca evrenler. birlikte yaratmak Şikago yangını 2012 yılında ve alt ürünlerinin geliştirilmesine yardımcı oldu Chicago BD Ve Şikago MedŞu anda üç gösterinin de yapımcılığını yapıyor. Aynı zamanda yaratıcısı ve yürütücü yapımcısıdır. FBI kopup fırlamak FBI: Uluslararası.

Kimin devralacağı konusunda henüz bir bilgi yok FBI: Uluslararası Haas’ın çıkışından sonra. (O. O İki sezon yenilendi CBS’den Mayıs’ta çıktı, bu yüzden şimdiden üçüncü sezon için geri dönmesi planlanıyor.) Bu arada, Andrea Neumann hala şovda yardımcı yıldız olarak çalışıyor. Şikago yangınıŞu anda NBC’de onbirinci sezonunu gösteriyor.

Haas’ın ayrılışı, aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer birçok büyük çıkıştan sonra geliyor. Chicago BD Jesse Lee SofferVe Şikago Med Brian T Ve FBI: En Çok Arananlar Julian McMahon.

Derek Haas’ın Wolf Entertainment’tan ayrılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdan ses çıkarın!