Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eagles vs.

Eagles vs.

Philadelphia – “Sunday Night Football”un ilk yarısında Philadelphia Eagles, Major League One Dallas Cowboys’a liderlik ediyor. Philly ilk yarıda Dallas’ı 20-3 önde götürüyor ve oyunu topun her iki tarafında da kontrol ediyor.

Her iki takım da ilk çeyreğin sonunda golsüz kaldı, ancak o dönemin son maçında Dallas savunmasından önemli bir penaltı vuruşu, Eagles’ın maçın ilk temasını sağladı ve kapılar oradan açıldı. Cooper Rush, sezonun ilk ve ikinci müdahalelerini, her biri onu neredeyse açık olmayan bir alıcıya geçmeye zorlayan bir geçişte attı. İlk yarıda 36 yard ve iki seçim için 16 pasın sadece 5’ini tamamladı.

Bu arada Eagles, Dallas’ın art arda üç pozisyonda yaptığı hatalardan yararlandı. Rush’ın müdahalesine bir touchdown (daireye koşarken RPO’da AJ Brown tarafından) ve bir şut ile yanıt verdiler ve Dallas, Mike McCarthy’nin bir CeeDee’de noktayı zorlamak için kaçırdığı bir fırsatın ardından topu çevirdikten sonra başka bir şut ekledi. Dallas’a yeni bir iniş seti vermesi gereken kuzu oyunu.

Dallas’ın tek sonucu, KaVontae Turpin’in 62 yarda dönüş vuruşundan yararlandığı için, vuruşun son sürüşünde geldi. Kovboylar bu sürüşü bir touchdown’a çevirme şansına sahipti, ancak Noah Brown bitiş bölgesinin arkasından dışarı, sıkıcı bir yolda bir mucize olacak şeye indi ve sonunda bir saha golüne karar verdi.

Eagles maçı kapatıp 6-0’a mı geçecek, yoksa Rush ve Co maçın sonlarında tekrar geri mi dönecek? Yakında öğreneceğiz. Bu arada, sizi istatistikler, skorlar ve özellikler hakkında güncellediğimiz için akşamın geri kalanında canlı blogumuza kapalı tutun.

READ  Motive olmamış Magnus Carlsen dünya satranç şampiyonluğunu bırakacak