Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

El Pacio 2022 Moda Haftası Trina Türk ile başlıyor

El Pacio 2022 Moda Haftası Trina Türk ile başlıyor

Moda Haftası El Pasio, 2006’daki başlangıcından bu yana, yerel odaklı iki koşu etkinliği ile mayo ve tatil kıyafetlerinden sıcak antrenörlere kadar çeşitli ve ileri görüşlü tasarımları sergileyen sekiz günlük bir eğlenceye dönüştü. Etkinlik, ülkedeki en büyük canlı tüketici moda deneyimlerinden biri haline geldi – hem kadın hem de erkek giyimi sunuyor – katılımcılar podyumdan inerken tasarımcılara ve topluluklarına eşi görülmemiş bir erişim sunuyor.

Bu yıl Moda Haftası El Paseo, uzun zamandır beklenen 15. yıldönümünü, yarının yıldızlarıyla uluslararası alanda tanınan isimlerin ilham verici sunumlarıyla kutluyor. Seçilmiş etkinlikleri takip eden samimi gündüz pop-up mağazaları, tanışma, selamlama ve koleksiyon satın alma fırsatı sunarken, kokteyl resepsiyonları evlerin ışıkları sönmeden konukları bir araya gelmeye davet ediyor. Buna ek olarak, El Pasio’daki birçok perakendeci mağaza etkinlikleri düzenler ve hafta boyunca Moda Haftası bilet sahiplerine indirimler sunar.

Manzaralı zeminin tadını çıkarın Palmiye Çölü İç güzelliğinizi şımarttığınızda – geri vermek için bu özel günün tadını çıkarın. İhtiyaç sahibi Coachella Vadisi topluluklarını desteklemek için çeşitli hayır kurumlarıyla gelişmiş etkinlik ortakları. Daha fazlası ve Moda Haftası güncellemeleri için ziyaret edin moda haftasıelpaseo.com.

READ  Turks ve Caicos Adaları Kabine Toplantı Tutanakları - 20 Temmuz 2022 - Magnet Media