Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Elden Ring Saviors’ın isteğe bağlı boss’u yenmesine ve DLC’ye erişmesine yardım edin.

Elden Ring Saviors’ın isteğe bağlı boss’u yenmesine ve DLC’ye erişmesine yardım edin.

Erdtree’nin gölgesi Zaten getiriyor Al-Din yüzüğü Oyuncular, genişletme içeriğine ulaşmadan önce bir aradalar. DLC alanına erişmenin bir koşulu olarak, Yenilmiş olmalısın Starscourge Radhan, Lord Mohg ve cömert insanlar şu anda bu zor zamanlarda yardım sunmak için ikincisinin arenasının dışında konuşlanıyorlar.

Sadece bak Al-Din yüzüğü Alt dizi birkaç dakikalığına ortaya çıktı Böyle bir gönderi, yardım teklif eden bir oyuncunun gönderisidir. Daha dün kullanıcı, o zamandan önce “tüm gece burada Mohg’u yenmesi gereken insanlara yardım edeceğini” iddia etti. Erdtree’nin gölgesiDün gece lansmanı yapılıyor. Adı ne yazık ki ama yine de cesur olan “Zorlayan Amca”, sallanacak başka bir kılıçtan daha fazlasını sunuyor. Ayrıca “gerekirse seni iyileştireceklerini ve senin için öleceklerini” belirtiyorlar. Gönderinin altındaki bir yorumda “Dostum, Soul Society’yi sevmemin sebebi sensin” yazıyor.

Bu yoruma verilen yanıt, adlı başka bir alt diziyle bağlantılıydı. Sisin ötesindeoyuncuların yardım için birbirlerini bulmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor gibi görünüyor. Genişlemenin azalmasından bu yana ve hemen öncesinde, arayan veya teklif veren gönderilerde gözle görülür bir artış oldu Mohg’da Yardım. Oyunun yaklaşık yarısında ortaya çıkan biraz inek bir patron olan Radahn’ın aksine, Mohg, oyunun sonuna doğru zor ve kesinlikle isteğe bağlı bir savaştır. Eğer ona o zaman direnmeseydim Al-Din yüzüğü Yayınlandı, bu piç konusunda her türlü yardımdan memnuniyet duyarım.

Bu tür davranışlar, önceki yorumda da belirtildiği gibi, aslında FromSoftware Games tarafından desteklenen topluluğa özgü oldukça tipik bir davranıştır. Ne zaman Al-Din yüzüğü İlk kez piyasaya sürüldü ve oyuncular oyuna sıkışıp kaldı Malinia’ya karşı çok zorlu boss savaşı– Erkek kardeş Erdtree’nin gölgesiMerkezi karakter. Benim gibi pek çok kişi bazı NPC çağrılarını başarıyla kullanmış olsa da, diğerleri oyuncunun onayından yararlandı Bırak onu yalnız bırakayım.

READ  OneNote, notlarınızı yazmanıza yardımcı olmak için Microsoft'un yeni AI yardımcı pilotunu alıyor

Let Me Solo Her ileri düzey oyuncular için bir plan haline geldi Çoklu oyun türleri, ama özellikle FromSoft başlıkları. Çağrı işaretlerini Malenia boss arenasının önüne koyarlar ve adından da anlaşılacağı gibi yardıma ihtiyacı olan oyuncu için mücadeleye girmekte ısrar ederler. Oyuncu yine de bunu benimseyecek olsa da, bunu daha fazla yetenek için bir kalkan olmadan da yaparlar. Dağınık meydan okuma işe yarıyor Ve Biraz mütevazı şöhretHer şeyin özü, yardım etmeye yönelik ciddi bir girişim olarak başladı… Al-Din yüzüğü Toplum.

Artık oyuncular Let Me Solo Her ruhunu canlı tutuyor ve birbirlerinin temizliğine yardım ediyor gibi görünüyor Erdtree’nin gölgesiEn zor koşullar. İnsanların birbirlerine yardım eli uzatmaya devam etmelerini umuyoruz, çünkü görünen o ki bu genişliyor Amansız vahşet. Oyun insanları düşürmeye başladığında, Let Me Solo Her gibi insanların ve Mohg’dan nefret eden yeni grubumuzun onlara destek olmak için orada olmasını gerçekten umuyorum.