Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Elden Ring: YouTuber’lar üreme rünlerinde istismar buluyor

Elden Ring: YouTuber’lar üreme rünlerinde istismar buluyor

başladığında yaşlı yüzükÇok fazla zırhınız yok – en azından bazı sınıflar için. Dürüst olmak gerekirse, acımasız bir dünyada zayıfsın. Oyuncuların seviye atlama ve istatistikleri artırma yolu elbette rün toplamaktır. Rünler kısmen deneyim puanları ve kısmen para birimidir ve güç kazanmak için birçoğunu toplamanız gerekir.

Rün toplamak, özellikle denemeseniz bile oyun boyunca gerçekleşecek bir şeydir. Bazı faaliyetler ve düşmanlar – Gatefront Harabeleri’ndeki muhafızları temizlemek gibi – Size bir dizi rün verilecektir. Ancak çok hızlı bir şekilde çok sayıda rün istiyorsanız, ekime başvurmanız gerekecek. Rün yetiştiriciliği.

Tabii ki YouTube, rün çiftliğinin bazı yaratıcı özellikleri ve yöntemleriyle şimdiden parlıyor. YouTuber TagBackTV’nin oyunculara saatte 585.600 rün kazandırabilecek bir yöntemle video oluşturduğunu söyledi.

Videodaki yöntemi tanımlar, ancak temel olarak, oyuncunun bir kaya çalıştırabileceği belirli bir alan vardır. Kaya, yakındaki bir uçurumun kenarından yuvarlanacak ve oyuncular binlerce rün kazanacak. Sonra lütuf sitesine dönersiniz ve tekrar yaparsınız. Ve tekrar ve tekrar. Ve kavga yok!

Arekkz Gaming’in başka bir erken videosu var yaşlı yüzük Ron çiftliği. Bu işlem biraz dövüş gerektirir, ancak kısa sürede çok sayıda rün elde etmek nispeten basit bir işlemdir. Bu şekilde her öldürme, her birine 1.000 rün verir.

Çokgen ayrıca içerir için rehber yaşlı yüzük rune ekimi. Rehberimiz, ağırlıklı olarak başlangıç ​​sitesi olan West Limgrave’e odaklanıyor. yaşlı yüzük.

Sömürücü olmayan ve daha çok basit, geliştirilmiş bir yol gibi bir şey arıyorsanız yaşlı yüzükPortal, Boomstick Gaming, onu yenmek için 15 dakikalık bir güzergah için talimatlar içeren bir video oluşturdu.

Rünler! Tılsımlar her yerde!