Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Honor 3 Pro kulaklıklar, yerleşik bir sıcaklık izleme sistemi ile birlikte gelir

Honor 3 Pro kulaklıklar, yerleşik bir sıcaklık izleme sistemi ile birlikte gelir

Yan yana beraberce Magic 4, 100W şarj edebilirYeni Onur duyuruldu Kulaklık 3 Pro yerleşik sıcaklık izleme teknolojisini içerir. Honor’a göre, bu teknoloji, sahiplerinin 199 Euro’luk tomurcuklar piyasaya çıkar çıkmaz deneyebilecekleri sektörde türünün ilk örneği.

Sıcaklık izleme, diğer sinyallerin yanı sıra, bir salgın sırasında birinin sağlığını izlemek için özellikle önemli hale geldi ve evdeki sıcaklığı kızılötesi kulak termometreleriyle kontrol etmek zaten yaygın olarak mevcut. Sıcaklık izlemeyi içeren giyilebilir cihazlar, çok uzak olmayan bir şey gibi görünüyor ve fikir, AirPod’ları için güncellemeler geliştirirken Apple’ın bile dikkatini çekti.

Fotoğraf: Onur

Kullanıcılar, sürekli ölçüm ve hatta bir “anormal sıcaklık uyarısı” ile sıcaklık izlemeyi etkinleştirmek için tomurcuklara üç kez dokunabilir. Ancak dipnot, bunun “herhangi bir tıbbi amaç için olmadığını” ve şu an için cihazın ilgili yönetmeliklere uygun olarak sunulana kadar yalnızca açıklama amaçlı olduğunu belirtir.

Wall Street Journal Ekim ayında Apple’ın bu özelliği eklemek istediğini bildirmiştim. AirPod’larda, ürünü büyüyen sağlık teknolojisi platformunun bir parçası haline getiriyor. Daha önceki bir söylenti, Apple Watch Series 7’nin bir özelliği olarak sıcaklık izlemeden söz etmişti, ancak cihaz Eylül ayında piyasaya sürüldüğünde orada değildi.

Earbuds 3 Pro’nun ABD’de satılması pek olası olmasa da, ürün bu yaklaşımın gerçekçi olduğunun bir göstergesi olabilir. Birleşik Krallık girişimi Bodytrak Birkaç yıl önce sıcaklık izleme kulaklıklarını tanıttıAma henüz üretime hazır gibi görünmüyor.

Honor, MWC 2022’de kulakiçi kulaklıkları duyururken pek fazla ayrıntı vermedi, ancak sıcaklık izleme dışında birkaç özelliği daha doğruladı. Earbuds 3 Pro’nun başlıca özellikleri arasında, kullanıcının dinleme ortamına bağlı olarak uyum sağlayacak Uyarlanabilir Aktif Gürültü Önleme (ANC) teknolojisi yer alıyor. Kulakiçi kulaklıklar, gelişmiş ses detayına ve basa sahip 11 mm dinamik sürücüye sahip olacak ve şarj kutusu tamamen boşalmadan önce 24 saate kadar pil ömrüne sahip olacak ve ayrıca yalnızca beş dakikalık şarjla iki saat müzik çalma sağlayabilen hızlı bir şarj olacak. Doluyor.

READ  PS5 Restock: EE Stock Live - Şimdi Bir Konsol Alın