Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nintendo Switch’teki MLB The Show 22, 30 fps oyun olarak ayarlandı, ancak hareket kontrolü değil

MLB The Show 22

Muhtemelen en büyük haber Geçen ay MLB The Show 22 lansman duyurusundan çıkmak Shohei Ahtani’nin kapağında görünmedi. Bunun yerine, vurgu, MLB’nin piyasaya sürülmesiydi. Nintendo Anahtarı Şimdiye dek ilk kez. Teknik testler sona erdiğine göre, San Diego Studios, MLB The Show’un 22 Nisan Nintendo Switch sürümünün nasıl görüneceği ve kullanıcıların özellikler açısından neler bekleyebileceği hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı.

24 Şubat’taki özellik galasında SDS, ağırlıklı olarak MLB The Show 22’nin Nintendo Switch versiyonuna ve Nisan ayı başlarında sunulacak modlara ve özelliklere odaklandı. Ana noktalar çoğunlukla teknik test yapısı ve oyunun nerede başlatılacağı ile ilgiliydi. SDS İletişim Lideri Ramone Russell’a göre, Switch teknik test yapısı şu anda The Show ile çalışan geliştirme ekibiyle iki hafta gecikti.

Russell ve canlı ekip üyesi Stephen Haas, özelliğin galasında MLB The Show 22 geliştirme ekibinin Switch’te oynamak için 30 fps hedeflediğini belirtti. Ancak, mobil sürüm grafiklerin doğruluğunu azaltacaktır.

Feature Premiere’den Nintendo Switch Joy-Cons ile ilgili bir başka ilginç not. San Diego Studios, MLB The Show 22’nin Joy-Cons için hareket kontrolünü desteklemeyeceğini onayladı. Bu, Joy-Cons’un bir sopa olarak veya bir beyzbol atışını simüle etmek için kullanılma olasılığını ortadan kaldırır.

Oyun modları açısından, MLB The Show 22 on Switch, tüm temel modları içerecek ve çapraz platform ve çapraz ilerleme oyununa sahip olacak. Ancak Stadium Creator, Switch sürümünde ve Xbox One ve PlayStation 4’te olmayacak.

READ  Söylenti: Mart 2022 için PS Plus PS5 ve PS4 Oyunları Olası Sızıntı