Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Elden Ring’de 50 vuruş gerektiren zorlu bir duvar var • Eurogamer.net

Elden Ring'de 50 vuruş gerektiren zorlu bir duvar var • Eurogamer.net

“Bu tür bir duvarın var olması… endişe verici.”

İkisi arasındaki topraklarda dolaşıyorsanız, olası her hayali duvara çarpmayı başardığınızdan eminseniz, kötü haberlerim var – en az bir gizli açıklığın en az 50 kez vurmanızı gerektirdiği ortaya çıktı.

Bu sabırsız oyuncuya göre reddit (teşekkür ederim, bilgisayar oyunları), Volcano Manor’da yalnızca 50 kez vurduğunuzda kaybolacak hayali bir duvar var gibi görünüyor.

Bu video, ‘Görünmez Yol İleri’nin en büyük ve en korkunç tekrarıdır. yazdı tek oyuncu. “Artık her duvara bir kez vurmak yerine her duvara 50 kez vurmam gerekiyor.”

“Bütün oyun boyunca geri dönüp her duvarı kontrol etmemiz gerektiğini biliyorsun, değil mi?” katma Başka. OP sadece keşif çağırır “Can sıkıcı”.

İlginçtir ki, Yorumlarda tartışmayı kıvılcım Bunun gerçek bir hayali duvar mı yoksa aslında oyuncunun HP’sini yenerek yok etmeyi başardığı “normal” bir duvar mı olduğu hakkında. Çünkü heyecan verici – veya gizli – bir yere götürmez ve yakındır. Başka Sahte duvar ve aynı ses sinyallerine sahip değil, bazıları bunun sadece bir aksaklık olduğunu düşünüyor.

Elden Ring’deki birçok NPC maske veya başlık takıyor, ancak şimdi bir veri işleyici var Gerçek yüzlerini ortaya çıkarın.

Ünlü bir Souls YouTuber olan Zullie the Witch, karakter yaratıcısında kendilerine özgü değerlerini ortaya çıkararak Elden Ring NPC’lerini ortaya çıkarmayı başardı.

Elden Ring hakkında daha fazla bilgi edinmek için göz atın Son güncelleme, En hızlı hızlı yarışveya Patronları yenmek için ipuçları.

Eurogamer’ı destekleyecek misiniz?

Eurogamer’ı daha iyi hale getirmek istiyoruz ve bu da okuyucularımız için daha iyi anlamına geliyor – algoritmalar için değil. Yardım edebilirsin! Eurogamer destekçisi olun ve siteyi tamamen reklamsız izleyebilir, ayrıca sizi ekibe, hepimizin sevdiği hikayelere ve oyunlara daha da yaklaştıracak makalelere, podcast’lere ve konuşmalara özel erişim elde edebilirsiniz. Abonelikler ayda 3,99 £ / 4,99 ABD dolarından başlar.

READ  Apple bunu ne zaman yayınlayacak?

bizi destekle