Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Elon Musk’ın eski kız arkadaşı Grimes daha da büyük bir surat asıyor

Yeni selfie: 34 yaşındaki Grimes, Cuma günü Instagram ana sayfasına yeni bir dövme yaptırıp yaptırmayacağını merak ettiği yeni bir fotoğrafını yükledi.

Grimes, Cuma günü 2,4 milyon hayranına Instagram’a yeni bir selfie yükledi ve çok fazla dudak kalemi kullanmanın sonucu olabilecek çok daha büyük bir görünüm sergiledi.

Daha önce Elon Musk ile birlikte olan müzisyen, yüzüne beyaz mürekkeple dövme yaptırmayı düşündüğünü açıkladı.

34 yaşındaki oyuncu, “Gelecek hafta yüzüme beyaz mürekkeple dövme yaptırmayı ciddi ciddi düşünüyorum” dedi.

Yeni selfie: 34 yaşındaki Grimes, Cuma günü Instagram ana sayfasına yeni bir dövme yaptırıp yaptırmayacağını merak ettiği yeni bir fotoğrafını yükledi.

İki çocuk annesi oğlu X Æ A-12 ve Elon ile paylaştığı kızı Exa, yakın çekim bir selfie için poz verirken kendini hızlıca çekti.

Mor bir dudak kalemi ile keskin bir şekilde çevrelenmiş açık pembe bir ruj sürmüştü. Grimes ayrıca gözlerini kahverengi göz farı ile tanımladı. Bir kat siyah göz kalemi yeşil gözlerinin açılmasına yardımcı oldu.

Saçları ortadan ikiye ayrılmış ve omuzlarının önüne düşen iki ayrı parçaya ayrılmıştı.

Gerçek adı Claire Elise Boucher olan Grimes, gönderiye bir yorum ekleyerek sadık hayranlarına yüz dövmesi yaptırmanın zamanının geldiğini hissettiğini ifade etti.

Önceki dövmeler: Müzisyen aslında tüm sırtını kaplayacak beyaz mürekkepli bir dövme deseni aldı.

Önceki dövmeler: Müzisyen aslında tüm sırtını kaplayacak beyaz mürekkepli bir dövme deseni aldı.

Şöyle yazdı: “Self’lerin modası henüz geçmedi.” Önümüzdeki hafta yüzüme beyaz mürekkeple dövme yaptırmayı ciddi ciddi düşünüyorum. Düşüncesi olan var mı?’

Grimes, önümüzdeki hafta en kısa sürede beyaz mürekkepli bir dövme yaptırmayı planladığını açıkladı.

Sosyal medya kullanıcıları, görüş ve desteklerini sunmak için hemen yorumlar bölümüne atladı.

Bir takipçi, “Zamanı geldi” diyerek hemfikir olurken, başka bir kullanıcı, “Çok güzel ve benzersiz bir yüzün var, umarım dövme onu daha da güzelleştirir!” yazdı.

Geçen yılın Nisan ayında yetenekli söz yazarı, sırtının taze beyaz mürekkeple dövmelerle kaplı bir fotoğrafını paylaştı ve iyileştiğinde “oldukça tuhaf yara izleri” olacağını açıkladı.

göre sayfa altı, Grimes, Ocak ayında Instagram hikayesinde tüm vücudunu beyaz mürekkeple anahat dövmeleriyle kaplama hedefine ulaşma arzusunu dile getirdi.

“Tamamen beyaz mürekkeple kaplanmış tam bir uzaylı bedeni elde etmek için yavaş, uzun bir çaba” için çalıştığını yazdı.

Moda ve ifade hakkında konuşurken Vogue dergisiOyuncunun şarkıcısı, “İnsan ve hayvan bedenleri en ilkel ifade araçlarıdır” dedi.

“Yaratıklar fikir sahibi olacak kadar bilinçli olmadan önce, bedenler muhtemelen fikirlerin ilk resmidir. Bu yüzden bence stil önemli.”

“Tarz önemlidir”: Grimes, Vogue’a verdiği bir röportajda “insan ve hayvan bedenlerinin en ilkel ifade araçları olduğunu”; 2021 MET Gala’da görüldü

Yeni gönderi: Twitter ana sayfasında, yıldız, Eylül ayında bu ayın başlarında takipçilerine kızı Exa ya da namı diğer Y'ye gizlice bir göz attı.

Yeni Gönderi: Yıldız, Twitter ana sayfasında bu ayın başlarında Eylül ayında takipçilerine kızı Exa ya da namı diğer Y’ye gizlice bir bakış attı.

Grimes, daha önce SpaceX’in kurucusu Elon Musk ile 2018’den ikisinin ayrıldığının açıklandığı 2021 yılına kadar bir ilişki içindeydi.

Çift, 2020’de bir oğlu ve 2021’de kısa bir süre sonra bir kızı karşıladı. Vanity Fair Mart ayında Tesla CEO’su ile olan ilişkisi hakkında “Bunun için gerçek bir kelime yok” dedi.

Ondan arkadaşım olarak bahsedebilirim ama biz çok esnekiz. Ayrı evlerde yaşıyoruz. En iyi arkadaşlardı. Birbirimizi her zaman görüyoruz. Sadece kendi işimiz var ve başkalarının bunu anlamasını beklemiyorum.

Eylül ayında bu ayın başlarında Twitter’ında Grimes, “Kızım Nietzsche’nin Doğum Trajedisinin bu versiyonunda tekno dans ediyor – ne kraliçe” başlığıyla kızının nadir bir fotoğrafını paylaştı.