Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nia Long, nişanlısının Boston Celtics koçu ile asistanlarından biriyle ilişkisi hakkındaki sessizliğini bozdu

Nia Long, 2017 yılında nişanlısı Im Odoka ile birlikte. Long ile olan ilişkisine rağmen, bir çalışanla uygunsuz bir ilişki nedeniyle Boston Celtics'in baş antrenörü olarak askıya alındı.

Nia Long, Boston Celtics koçu olan nişanlısının kendisini “Kör” bir yardımcıyla aldattığını öğrendikten sonra sessizliğini bozdu.

  • Bildirildiğine göre, Ime Udoka’nın nişanlısı Nia Long, ilişkisi karşısında şok oldu
  • 51 yaşındaki Long, Bel-Air Prensi olarak rol aldı ve Odoka’nın oğlunun annesi.
  • Bu hafta Udoka, belirtilmemiş takım kurallarını ihlal ettiği için bir yıl süreyle uzaklaştırıldı.
  • Raporlar, personelin bir üyesiyle ilişkisi olduğunu iddia ediyor
  • Uzun zaman önce, sadece haftalar önce Boston’a taşındığı ve davadan habersiz olduğu söyleniyor.
  • Sözcüsü, Long’un mahremiyet istediğini ve ailesi için endişelendiğini söyledi.
  • DailyMail.com’dan en son uluslararası spor haberleri için buraya tıklayın

Oyuncu Nia Long, Boston Celtics’teki nişanlısı Im Odoka’nın kendisini çalışanlarından biriyle aldattığını öğrendikten sonra bugün sessizliğini bozdu.

dedi yıldız TMZ Bir açıklamada, uzun zamandır sevgilisiyle birlikte olmak için Boston’a taşındığında ortaya çıkan ilişki tarafından ‘şok olduğunu’ söyledi.

51 yaşındaki Long ve eski bir NBA oyuncusu olan Odoka, on yıldan fazla bir süredir birlikteler.

2015 yılında nişanlandılar, ancak on yaşında bir oğulları paylaşmalarına rağmen hiç evlenmediler. Ayrıca önceki ilişkisinden bir oğlu daha var.

Bu hafta, Boston Celtics, Odoka’yı isimsiz çalışanla rızaya dayalı bir ilişki yaşayarak etik kurallarını ihlal ettiği için askıya aldığında, ailelerinin kutsaması yok edildi.

51 yaşındaki Long ve 45 yaşındaki Odoka, on yıldan fazla bir süredir birlikteler.  Geçen Ağustos'ta New York'taki Barclays Center'da birlikte gösterildiler.

51 yaşındaki Long ve 45 yaşındaki Odoka, on yıldan fazla bir süredir birlikteler. Geçen Ağustos’ta New York’taki Barclays Center’da birlikte gösterildiler.

Odoka ve Long, 2018'de oğulları Keys ile birlikte. Şimdi 10 yaşında.  Ayrıca önceki bir ilişkiden Masai adında büyük bir oğlu var (birlikte görünüyorlar)

Odoka ve Long, 2018’de oğulları Keys ile birlikte. Şimdi 10 yaşında. Ayrıca önceki bir ilişkiden Masai adında büyük bir oğlu var (birlikte görünüyorlar)

Aldatmayı keşfettiği zamanın bu olduğuna inanıyor.

Long, sözcüsü aracılığıyla, “Bu zor zamanda aileden, arkadaşlardan ve toplumdan gelen sevgi ve destek benim için çok şey ifade ediyor” dedi.

Son olayları işlerken mahremiyetime saygı gösterilmesini rica ediyorum.

Her şeyden önce ben bir anneyim ve çocuklarıma odaklanmaya devam edeceğim” dedi.

Celtics’in saygın ikinci yıl koçu Odoka, Perşembe günü belirtilmemiş takım kurallarının “çoklu” ihlalleri nedeniyle gelecek sezonun tamamı için askıya alındı.

Perşembe gecesi yaptığı açıklamada, “Oyuncularımızdan, taraftarlarımızdan, tüm Celtics organizasyonundan ve ailemden onları hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilemek istiyorum” dedi.

Miktar açıklanmamasına rağmen, “önemli bir mali para cezasına” da maruz kaldı.

45 yaşındaki kadının bir kadın çalışanla uygunsuz bir ilişkisi olduğu söyleniyor.

O kadının adı verilmedi. Yardımcı antrenör Joe Mazzola’yı geçici teknik direktör olarak atayan ekipten yapılan açıklamada, Boston ekibi Odoka’nın geleceğine “daha sonra” karar verileceğini söyledi.

Fresh Prince of Bel Air’de Will Smith’in kız arkadaşı Lisa Wilkes rolüyle uzun süre ünlü oldu.