Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Los Angeles’taki kaybı hakkında “Family Reunion” için bilgili aktris Benjamin – Son Tarih

Los Angeles'taki kaybı hakkında "Family Reunion" için bilgili aktris Benjamin - Son Tarih

iyi Benjamindaha çok Netflix’te Kelly olarak bilinir aile birleşimiEksik.

LAPD, aktrisin en son 19 Şubat’ta Los Angeles bölgesinde Tujunga Bulvarı ve Ventura Bulvarı’nda görüldüğünü bildirdi. En son mor bir tişört, pembe koşu şortu, beyaz spor ayakkabı giymiş ve saçlarını takmış olarak görüldü.

Ailesi, son görüldüğünden beri onunla iletişim kuramadı ve LAPD, şu anda ortada kötü bir oyun olmadığından şüpheleniyor.

Annesi seyircilerden yardım istedi Instagram paylaşımı.

Jocinda Benjamin, “Bu tür bir gönderi oluşturmak zorunda kalacağımı hiç düşünmemiştim. Bebeğim kayıp. Lütfen bulmama yardım edin. Nefes alamıyorum” diye yazdı.

Amcası ve Beat Botics’in kurucu ortağı Jehan Johnston, Twitter’da Benjamin’in ortadan kaybolmasıyla ilgili güncellenmiş bir broşür yayınladı.

Bu, bu ay kayıp bir aktrisin ikinci vakası. Kamu hastanesi Ve imparatorluk Aktris Lindsay Perelman Geçen hafta Los Angeles’ta da kayıp olduğu bildirildi. Daha sonra ölü bulundu.

Benjamin’in nerede olduğu veya bu dava hakkında bilgisi olan herkesin Los Angeles Polis Departmanı’nın Kayıp Kişiler Birimini (213) 996-1800 veya (877) 527-3247 numaralı telefondan araması isteniyor. İsimsiz kalmak isteyenler (800) 222-8477 numaralı telefondan Crime Stoppers ile iletişime geçebilirler.

READ  Doğu ve Batı stillerini harmanlayan Japon moda tasarımcısı Hanae Mori, 96 yaşında hayatını kaybetti.