Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Euphoria 3. sezon gecikmesi açıklandı

Euphoria 3. sezon gecikmesi açıklandı

Ne zaman trans Nihayet üçüncü sezonuyla geri dönen Rue ve arkadaşları artık lisede olmayacaklar.

Kaynaklar diyor ki Hollywood Muhabiri HBO'nun Zendaya'nın başrolde olduğu dizinin üçüncü sezonunun yapımını erteleme kararının arkasında birçok faktör var; özellikle de kanal ve yaratıcı Sam Levinson arasında, karakterler liseden ayrıldıktan sonra olayların nerede geçeceği konusunda yapılan konuşmalar. Prodüksiyonun başlangıçta önümüzdeki aylarda başlaması planlanmıştı ancak yaratıcı ekip ve ağ yeni dünyayı keşfederken artık ara vermek zorunda kaldı.

Seriye yakın kaynaklar, Levinson'ın planının, 3. Sezon geri döndüğünde bir zaman atlaması yapmak olduğunu söylüyor; ideal olarak 2025'te, ancak artık garantisi yok. Levinson ve HBO, Rue (Zendaya), Nate (Jacob Elordi), Jules (Hunter Schafer) ve Cassie (Syndey Sweeney) arasında gidip gelirken 3. Sezon'un kaç bölümden oluşacağı da belli değil.

HBO Pazartesi günü yaptığı açıklamada, tüm taraflar “olağanüstü bir üçüncü sezon sunmaya kararlı” olsa da, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunun “başka fırsatları takip etmesine” izin verdiğini söyledi. HBO, ilk açıklamasının ötesinde daha fazla yorum yapmaktan kaçındı.

Gösteri, Zendaya'nın sıcak film kariyerinin başlamasına yardımcı oldu (Kum tepecikleri), Sweeney (Senden başka herkes(Ve Elordi'ye)Tuz yanığı), ancak oyuncu kadrosu ilk sırada kalıyor Trans. Bu, eğer bir oyuncu yeni bir film veya TV projesi hazırlıyorsa, kameralar çalışmaya hazır olduğunda bunu duraklatmak zorunda kalabilecekleri anlamına gelir. transVeya her iki projeyi aynı anda filme alın. Prodüksiyon aynı zamanda kendi programlarına göre de çalışabilir, bu da çekimler yeniden başladığında hazırlanmanın başka bir faktörü olacaktır.. Oyunculara yoğun talep ve çalışma arzusu nedeniyle kaynaklar, HBO'nun bu arada onların rol almasını engellemenin haksızlık olduğunu düşündüğünü söylüyor.

READ  Ina Garten uzun bir yelpazeyle risotto yapıyor

İkinci sezon trans, 2022'nin başlarında yayınlanan karakterlerinin çoğunu lise son sınıf öğrencileri veya son sınıf öğrencileri olarak gördü. 2. sezon finalinde mezuniyetten hiç bahsedilmedi ve bunun yerine kontrolden çıkan bir oyun ve Javon “Wanna” Walton'un (Ash) silinmesine ve merhum Angus Cloud'un karakteri Vass'ın tutuklanmasına yol açan ölümcül bir silahlı saldırı yer aldı. Barbie Ferreira (Kat) da geçen Nisan ayında kendisinin ve Levinson'un geri dönmeme yönünde ortak karar aldıklarını açıklamıştı. “Bunun için yer olduğunu sanmıyorum [my character] dedi o sırada.

Kaynaklar Levinson'un tanınmış bir ticaret yazarı olduğunu söylüyor. Şubat ayı sonlarında röportaj ile gq, Emmy ödüllü konuk yıldız Colman Domingo (Rustin) 3. Sezondaki gecikmeyi açıklamaya çalıştı ve Levinson'u “yazan, yeniden yazan, yeniden yazan ve yeniden yazan” biri olarak tanımladı ve yaratıcının “şu anda kim olduğumuza dair varoluşsal soruyla ilgilendiğini söyledi. Ruhlarımız. Onun istediği de bu.” Sezon 3'te keşfedin.”

Levinson ayrıca birkaç yılını hokkabazlık yaparak geçirdi trans HBO'nun talihsiz müzikal dramasıyla idol. Haziran 2021'de duyurulan dizi, bir yıl sonra yaratıcı bir revizyonla karşı karşıya kaldı ve sonunda 2023 yazında beş bölümlük (başlangıçta öngörülenden bir eksik) olarak yayınlandı. HBO, diziyi Ağustos 2023'te iptal etti. 2023'ün önemli bir kısmı yazarların grevinden kaynaklandı ve bu da gecikmeye katkıda bulundu.

Lise Grubu Teklifleri – Think Glee, Beverly Hills 90210 Ve Zilin çalmasıyla kurtuldu – Anlatılar Mezuniyet'in ötesine geçtikçe tarihsel olarak gelişme mücadelesi verdi ve bu da hit dizinin gelecek sezonuna nadir görülen bir baskı ekledi.