Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kate Middleton'ın anne ve babası, torunlarına yardım etmek için devreye girerken, onun kanser teşhisinden “derinden rahatsız”

Kate Middleton'ın anne ve babası, torunlarına yardım etmek için devreye girerken, onun kanser teşhisinden “derinden rahatsız”

ünlüler

Bir kraliyet uzmanı, Kate Middleton'un anne ve babasının kanser olduğunu açıkladıktan sonra onun ve Prens William'ın üç çocuğunun etrafına “güvenlik battaniyesi” attığını söyledi.

42 yaşındaki Galler Prensesi, Cuma günü, planlı bir karın ameliyatı sırasında doktorların kanseri keşfetmesi üzerine kemoterapiye başlayacağını açıkladı.

Sağlık sorunlarıyla özel olarak uğraşırken, ebeveynleri Michael (74) ve Carole Middleton (69), konu çocukları olduğunda ona rahatlık ve istikrar duygusu sağlıyor: Prens George (10), Prenses Charlotte (8) ve Prince. Lewis, 5.

Aynı zamanda Pippa'nın çocuklarının da büyükanne ve büyükbabası: Arthur (5), Grace (3) ve Rose (1).

Bir kraliyet uzmanı, Kate Middleton'un anne ve babasının kanser olduğunu açıkladıktan sonra onun ve Prens William'ın üç çocuğunun etrafına “güvenlik battaniyesi” attığını söyledi. Erişim noktası

Kraliyet yorumcusu ve biyografi yazarı Duncan Larcombe, “Onlar onun, özellikle de genç ailesinin etrafında toplanacaklar” dedi. Aynaya dedi. “Carol ve Michael temelde küçüklerin etrafına onları korumaya yardımcı olmak için bir güvenlik battaniyesi atacaklar.”

“Böyle zamanlarda Kate için bu son derece önemlidir. Çocuklara dikkatle bakılması önemlidir.”

Larcombe, Michael ve Carole'un da “evlatlık oğulları” olarak gördükleri William'ı desteklediklerini ekledi.

Larcombe, hem Michael hem de Carole'un en büyük kızlarının teşhisi konusunda “derin üzüntü duyduklarını” söyledi.

Middleton'un ebeveynleri özel hayatlarıyla ilgili ayrıntıları açıklamazken, prensesin annesi daha önce büyükanne olmasından bahsetmiş, torunları söz konusu olduğunda her zaman aktif bir rol oynayacağını söylemişti.

“Tepelerden aşağı koşmak, ağaçlara tırmanmak ve oyun alanındaki tünelden geçmek istiyorum” dedi. İyi temizlik 2021'de.

42 yaşındaki Galler Prensesi, Cuma günü kanser teşhisi konulduktan sonra kemoterapiye başlayacağını açıkladı. Samir Hüseyin/WireImage

“Elimden geldiği sürece bunu yapacağım. Onlarla yemek pişiriyorum, dans ediyorum, bisiklete biniyoruz.”

Galler Prensi ve Prensesi geçen yıl Windsor'u kalıcı evleri haline getirdiğinden beri Carole ve Michael torunlarıyla daha fazla zaman geçirebildiler.

Carole ve Michael Middleton, kızları Kate Middleton'a, konu çocukları olduğunda rahatlık ve istikrar duygusu sağlıyor. James Watling/Sıçrama Haberleri

Çift, İngiltere'nin Berkshire şehrinde, Windsor'a arabayla sadece 40 dakika uzaklıkta bulunuyor.

READ  SAG Filmlere İmtiyaz Vermeye Başladı Ama Oyuncular Gelecek mi? - Teslimat süresi

Çift, Middleton'un annesinin 1987'de kurduğu yaklaşık 40 yıllık parti malzemeleri şirketini sattıktan sonra artık torunlarını görmek için daha fazla zamanları var.

Kate Middleton'a kanser teşhisi: Şu ana kadar bildiğimiz her şey

Kate Middleton, Cuma günü sürpriz bir duyuruyla yürek parçalayan sağlık güncellemesini açıkladı. BBC Stüdyoları
Prenses Paskalya'yı ailesiyle birlikte kapalı kapılar ardında geçirecek. Galler Prensi ve Prensesi/Twitter

Middleton ve William, Paskalya tatili için çocuklarıyla birlikte Sandringham malikanesindeki Anmer Hall'a gitmek üzere hafta sonu helikopterle Adelaide'nin Windsor'daki evinden ayrıldılar.

Michael ve Carole'un onlara katılıp katılmayacağı belli değil.

Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2024/03/25/entertainment/kate-middletons-parents-desperately-upset-over-cancer-diagnosis-as-they-step-in-to-help-grandchildren/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium =site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın