Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jean Tran ilk Asyalı başrol oyuncusu unvanını taşıyor

Jean Tran ilk Asyalı başrol oyuncusu unvanını taşıyor

Joey Graziadei'nin “The Bachelorette” sezonundaki yarışmacılardan biri olan Jen Tran, “The Bachelorette”in 21. Sezonunda başrol oyuncusu olarak seçildi.

Franchise sunucusu Jessie Palmer, eski “Bachelorette” yıldızı Charity Lawson ile birlikte haberi Pazartesi gecesi “The Bachelor”un 28. Sezon finalinde açıkladı. Tran, ilk Asyalı-Amerikalı Bachelorette olarak “The Bachelor” franchise tarihini yazacak.

Palmer, Graziadei'nin sezon finali için Final Rose'dan Sonra töreni sırasında Tran'ı yönetti.

Tran, “Gerçekten önemli bir kişiliğe sahip birini arıyorum” dedi. “Ben tamamen eğlenmekle ilgiliyim, tamamen arsız şakalaşmayla ilgiliyim.”

Tran, ilk Asyalı Amerikalı Bekar Kadın olmasıyla ilgili şunları söyledi: “Bu gerçekten inanılmaz ve bu serideki ilk Asyalı Bekar Kadın olduğum için çok minnettarım ve onur duyuyorum. Büyürken, her zaman Asya'nın televizyonda temsilini görmek istemiştim. Öyle olduğunu hissediyorum. gerçekten seyrek.” “Ne zaman Asyalılar medyada yer alsa, bu yardımcı bir karakter rolünü doldurmak, bir tür stereotipi yerine getirmek içindi ve her zaman bunun tuzağına düştüğümü hissettim çünkü 'Kendimi ekranda göremiyorum' diyordum. Kendimi ana karakter olarak görmüyorum.'

Resmi bir basın açıklamasında ABC, Tran'ı “hayatını başkalarına yardım etmeye adayan ve şu anda doktor asistanı olmak için eğitim gören nazik ve şefkatli bir kadın” olarak tanımladı. İki dil bilen Vietnamlı güzel şu anda Miami'de yaşıyor ve onun gibi güvenilir ve düşünceli bir adamla aşkı bulmaya hazır. Tran, ders çalışmadığı zamanlarda okumayı, kanoya binmeyi ve fırsat buldukça seyahat etmeyi seviyor.

“The Bachelorette” bir Next Entertainment ve Warner Bros. yapımıdır. Warner Horizon ile birlikte Senaryosuz Televizyon. Bennett Grabner, Claire Vreeland, Jason Ehrlich, Tim Warner ve Peter Jost yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

The Bachelorette'in 21. Sezonunun yayın tarihi henüz belirlenmedi ancak dizi bu yaz ABC ve Hulu'da yayınlanacak.

READ  Brezilya Güzeli Gliese Correa bademciklerini aldırdıktan sonra 27 yaşında hayatını kaybetti.