Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ezra Miller’ın skandallarına rağmen “The Flash”ın vizyona girmesi devam ediyor.

Ezra Miller'ın skandallarına rağmen "The Flash"ın vizyona girmesi devam ediyor.

ışıltı“film başrolde Ezra Miller Bu yıl aktörün sayısız skandalına rağmen hala devam ediyor.

‘The Flash’, ‘Black Adam’ ve ‘Shazam 2’yi gördük” dedi. Warner Bros’u keşfedin. CEO David Zaslav, Perşembe günü şirketin ikinci çeyrek kazanç çağrısı sırasında. Onlar için çok heyecanlıyız. Onları gördük. Harika olduğunu düşünüyoruz ve geliştirebileceğimizi düşünüyoruz.”

2018 ve 2021 Adalet Ligi filmi Zack Snyder’da Barry Allen, diğer adıyla The Flash’ı oynayan Miller, taciz edici davranış iddiaları üzerine birçok tartışmanın merkezinde yer aldı. Bu iddialar arasında boğulma Bir barda İzlandalı bir kadın, Berlin’deki evinde başka bir kadını taciz ediyor. Ayrıca aktör bu yıl Hawaii’de iki kez tutuklandı. Düzensiz davranış ve taciz ve başka bir zaman İkinci derece saldırı.

Zaslav da Şirketin son zamanlarda aldığı ‘Batgirl’ filmini öldürme kararını savundu. Başrolde Leslie Grace, “Hazır olana kadar bir film çıkarmayacağız. Çeyrek çekmek için bir film çıkarmayacağız ve ona inanmadıkça bir film yayınlamayacağız. “

Warner Bros. hariç tutulmuştur. Discovery süper kahraman filminin yanı sıra “Scoob: Holiday Haunt”, her iki filmin de post prodüksiyon aşamasında olmasına rağmen.

23 Haziran 2023’te gelmeden önce birçok kez ertelenen Flash, şimdi iptal edilen Batgirl ile Christina Hodson’la birlikte rol alıyor. Ek olarak, her iki film de Michael Keaton’ın yönetmen Tim Burton’ın Batman Dönüyor filminde oynadıktan 30 yıl sonra Batman olarak geri dönüşünü gösterecek. Ben Affleck ayrıca Ron Livingston, Kiersey Clemons, Michael Shannon, Antje Traue ve Sasha Calle’nin de yer aldığı “The Flash”ta Batman’in “Justice League” versiyonu olarak belirlendi. “The Flash”, Seth Grahame-Smith ve Rick Famuyiwa gibi birkaç yönetmen ile John Francis Daley ve Jonathan Goldstein ikilisi yaratıcı farklılıklar nedeniyle eklenip ayrıldıktan sonra Andy Muschietti tarafından yönetiliyor.

READ  Cooper Noriega öldü: TikTok ve sosyal medya fenomeni 19 yaşındaydı