Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Batgirl’ yıldızı Leslie Grace, Instagram’da iptal edilen filme yanıt verdi

'Batgirl' yıldızı Leslie Grace, Instagram'da iptal edilen filme yanıt verdi

Filmlerin iptal edilmesi Hollywood’da yeni bir şey değil.

Ancak film zaten yapıldıktan sonra erteleniyor 90 milyon dolar? Bu çok yaygın değil.

Bu, Warner Bros’un kaderi gibi görünüyor. yarasa kız Post prodüksiyon aşamasında olmasına rağmen yayınlanmayacağına dair haberlere rağmen bir film tarafından kırıldı New York Postası Anlaşmalardan önce türlü Düzenlemeyi Onayla – Ve şimdi, Batgirl’ün kendisi Leslie Grace, Instagram’daki hikayelere yanıt verdi.

Ayrıca bakınız:

Warner Bros’un İptal Edilmesi ‘Batgirl’ için Snyderverse geri dönecek anlamına gelmez

Filmimizle ilgili son haberleri takip ederek yarasa kızİskoçya’da yedi ay boyunca bu filme tüm muhteşem kadro ve yorulmak bilmeyen ekibin kattığı sevgi, sıkı çalışma ve niyetten gurur duyuyorum.” Görevini askıya aldı.

“Bu süreçte mutlak harikalar arasında çalıştığım ve ömür boyu sürecek ilişkiler kurduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum! Her Batgirl hayranına – abayayı giymeme ve Babs’in en iyi dediği gibi özel bir kahraman olmama izin veren sevgi ve inanç için teşekkür ederim. !” “

Grace ayrıca kostümleri giydiği fotoğrafların yanı sıra Whitney Houston’ın “I Will Always Love You” şarkısını söylerken hazırlanırken çekilmiş bir videosunu ve onunla birlikte rol aldığı yıldızların Nelly Furtado’nun “Promiscuous” şarkısını söylediği bir eğlence klibini paylaştı. .

Grace tek değil yarasa kız Gönderi için yıldız Haberleri de takip edin. Filmde Alysia Yeoh’u oynayacak olan Ivory Aquino, Sahne arkası kliplerinden bazılarını paylaşın O ve Grace, “benim #batgirl’üm ve ömür boyu karaoke fam’im” başlığıyla karaoke yapıyorlar.

Sermayenin kaldırılması ne anlama geliyor? yapacağız, Sniderverse’e dönüş yokancak franchising’e en iyi nasıl yaklaşılacağı konusunda muhtemelen yıllarca kafa karışıklığı olacak.

Güncelleme: 4 Ağustos 2022, 14:53 GMT “Batgirl” yönetmenleri Adel El-Araby ve Bilal Falah, Instagram’da şu açıklamayı yaparak haberin “üzücü ve şok edici” olduğunu söyledi.

READ  Cambridge Düşesi, pastel yeşil renkte zarif bir figür kesiyor