Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sasha Banks ve Naomi, WWE Raw Mid Show’dan ayrıldı

Sasha Banks ve Naomi, WWE Raw Mid Show'dan ayrıldı

WWE, süper yıldızlar Sasha Banks ve Naomi’nin bu geceki final maçına planladıkları katılımdan önce yüzüğü terk etmesinden sonra Pazartesi Gecesi Raw’ın ana etkinliğini beklenmedik bir şekilde değiştirdi.

PWInsider ilk kez bildirdi WWE Kadınlar Takım Şampiyonu Banks ve Naomi, Pazartesi günü Norfolk, Virginia’da Raw Kadınlar Şampiyonu Bianca Beller için bir sonraki yarışmacıyı belirlemek için altılı bir meydan okuma maçında rolleriyle feuda girdikten sonra gündemden düştü. mevcut durumda Fightful’dan Shawn Ross Sapp tarafından satın alındı.WWE, çiftin ayrılmadan önce kemerlerini geride bıraktığını ve çıkışlarının bir açının parçası olmadığını vurguladı.

Açıklama şöyle başladı: “Sasha Banks ve Naomi bu öğleden sonra arenaya vardıklarında, bu gecenin Pazartesi Gecesi Raw’daki ana etkinliğine katılacakları konusunda bilgilendirildiler.” Yayın sırasında, ellerinde çantalarıyla WWE Yetenek İlişkileri Başkanı John Laurinaitis’in ofisine girdiler, Takım Şampiyonluk kemerlerini masasına koydular ve dışarı çıktılar.Takım şampiyonu olarak yeterince saygı görmediklerini iddia ettiler. Antrenman yapmak ve maçlarını inşa etmek için sekiz saatleri vardı, geçmişte bu kişilerle herhangi bir sonuçsuz maçlar yapmış olmalarına rağmen, iki rakibi ile ringde rahatsız olduklarını iddia ettiler.