Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fatsdabarber olarak da bilinen Aaron Durk kimdir? Genç MA berber, rapçinin viral videosunun sağlıkla ilgili endişelere yol açmasının ardından trollendi

Fatsdabarber olarak da bilinen Aaron Durk kimdir?  Genç MA berber, rapçinin viral videosunun sağlıkla ilgili endişelere yol açmasının ardından trollendi

Young MA, son birkaç yıldır kişisel sağlık sorunları ve hastaneye yatışlarla uğraştığını özel olarak TMZ ile doğruladı. Sosyal medyada ‘Fatsdabarber’ diye anılan berberi Aaron Türk’ün viral videoyu çekmesi onun durumuyla ilgili endişelere yol açtı.

MA, Çarşamba günü viral videoyu ele aldı. Rapçi, TMZ HipHop’a birkaç tıbbi korkudan sonra iyileştiğini söyledi.

“Taraftarlarımın çoğunun bildiği gibi, son birkaç yıldır çeşitli kişisel sağlık sorunlarıyla uğraşıyorum. Yakın zamanda hastaneye kaldırıldım ve birkaç koşul için başarılı bir şekilde tedavi edildim. Şu an çok iyiyim, biraz zaman alacak ama iyileşme yolundayım ve geleceği dört gözle bekliyorum!!!” dedi rapçi.

“Tabi ki keyfim yerinde, her şey müzik… ve bir belgeselle anlatılacak. Hepinizi seviyorum MAB! Ben iyiyim merak etme!”

Ancak genç MA, durumuyla ilgili ayrıntıları açıklamadı. Türk’ün çektiği videoda, konuşmasını geveliyor gibi görünüyordu ve gözleri sarıydı.

Aaron Durk kimdir?

FatsDaBarber olarak bilinen Aaron Turk, Amerikalı bir internet kişiliği, berber, komedyen ve aktördür. ThatBoyfany ile birlikte çektiği Big Boy On The Roof adlı viral video ile ünlendi. Doğaçlama komedi programı Wild ‘N Out, VH1’in yinelenen oyuncu kadrosundan biri.

“Söyleyecek çok şeyin var, sanki babamı utandırmaya çalışıyorum, videomu yeniden yükledi. Gönderi yapmamı istemeseydi, aramızdaki bağı, dostluğu bilmediğini söylerdi, dualarını gönder. onun için bu kadar,” diye yanıtladı Fudz da Barber. .hepsi trolleme.

“…Saç kesiminin hayata dönmesini istedi ve ben de yaptım!!!! Her zamanki gibi gelip benimle dans ettiğin için teşekkür ederim abla. Seni seviyorum,” diye ekledi Fats.

READ  Thomas e. Dirk - Brainert Dispatch