Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fiyat, çıkış tarihi ve daha fazlası araştırılıyor

Fiyat, çıkış tarihi ve daha fazlası araştırılıyor

Oregon merkezli spor giyim devi Beaverton, Kanadalı rapçi Drake ve yan kuruluşu Nocturnal Creative Process, namı diğer NOCTA ile yepyeni bir giyim koleksiyonu başlatmak için iş birliği yapıyor. Dinamik ikili, markanın diğer ürünlerinden farklı bir Turks ve Caicos giyim koleksiyonu yaratacak.

Drake, muhteşem müziğiyle yıllardır ses getiriyor ve Popcorn ile yaptığı son şarkısı hayranları tarafından övgüyle karşılandı. Rapçi, Swoosh etiketiyle yepyeni bir giyim koleksiyonunu piyasaya sürdü. Dinamik ikili, son koleksiyonları ‘Swim Fins’te beklenmedik bir işbirliğine imza attı.

Nike x Drake imzalı NOCTA Turks and Caicos Koleksiyonu, 17 Mart 2023’te NOCTA web sitesinde yayınlandı. Koleksiyon, Nike’ın e-ticaret sitesi, SNKRS, uygulamalar ve seçkin mağazalar aracılığıyla dünya çapında yeniden piyasaya sürülecek. 22 Mart 2023’te perakendeciler.


Yeni çıkan hakkında daha fazla bilgi Nike x Drake’in NOCTA Turks ve Caicos Giyim Koleksiyonu

Yeni çıkan Nike x Drake’in NOCTA Turks ve Caicos giyim koleksiyonu (Sportskeida aracılığıyla resim)

2022’nin sonlarında beklenen Air Force 1 Low “Love Your Forever” spor ayakkabılarını piyasaya sürdükten sonra Drake’in Swoosh etiketiyle ortaklığı 2023 için yenilendi. Dinamik ikili, “Turks and Casicos” adlı yaz tatiline hazır bir koleksiyon hazırlıyor. Spring Break”, 2023’teki ilk işbirlikleri.

En yeni giyim koleksiyonu, Drake’in en sevdiği seyahat noktalarından ilham alıyor ve özgürlük kavramını gerçekten kutluyor. Koleksiyon, en yakın arkadaşlarınızla kaygısız bir şekilde dışarı çıkma fikrine dayanıyor. Swoosh Etiket sitesi, işbirliğini tanıtıyor:

“Drake’in en sevdiği tatil yerinden ilham alan Turks and Caicos Bahar Tatili Çantası, arkadaşlarla uzaklaşmayı kutluyor ve geride kalanları selamlıyor…”

Koleksiyon tişörtler, şortlar, şapkalar, havlular, çoraplar ve daha fazlasını içerir. Koleksiyon parçaları şunları içerir:

1) Jersey, 75 dolardan satılıyor

2) 90 dolara satılan şortlar

3) Tişört, 45 dolardan satılıyor

READ  Myanmarlı mülteciler ve 'şefkat, empati ve dayanışma' içeren bir gelecek hakkında BM raporu

4) Mürettebat Çorapları, perakende satış fiyatı 30$

5) 35$’a satılan şapka

6) 90 Dolara satılan havlu

7) 70 Dolar’a perakende satış yapan Yüzme Yüzgeçleri

Eşsiz ve yeni tanıtılan koleksiyonun öne çıkan özelliği yüzgeç.

Parça, profesyonel dalgıçlar tarafından giyilen fonksiyonel ayakkabılardan etkilenmiştir. Ayakkabı, bir yaşam tarzı tercihi olarak yüzeyde giyilebilmesi için slayt biçiminde elden geçirildi. Site bu çifti tanıtıyor:

“Kalıplı NOCTA ‘Northstar’ kilitli üst ayak; markalı topuk çıkıntıları; rahat, dengeli uyum; %100 silikon.”

Ayakkabı, tek parça kauçuktan yapılmıştır ve vamp üzerinde ortak marka ayrıntılarıyla kabartılmıştır. Model ayrıca giyme kolaylığı için iki çekme kulpuna sahiptir. Yüzücü yüzgeçlerinin yanı sıra marka swoosh logosu Swarovski kristalleriyle süslenen şortlar dikkat çekiyor. Çoğu parçanın “Kuzey Yıldızı” markası vardır.

Nik x Drake’in NOCTA Turks ve Caicos giyim koleksiyonu, 17 Mart 2023’te NOCTA web sitesinde Nike, SNKRS uygulaması ve 22 Mart 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan seçkin perakendecilerle yayınlandı.