Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks & Caicos, Sotheby’s International Realty Geliştiricisi Mark Turliat

Turks & Caicos, Sotheby’s International Realty Geliştiricisi Mark Turliat

teklifler, Turks ve Caicos Adaları, 16 Mart 2023 /PRNewswire/ — Turks & Caicos Sotheby’s International Realty Target’ın uzun süreli geliştiricilerinden birinin yakın tarihli bir gözlemi, Mark ThurliadTurks and Caicos’ta En İyi Erkek Oyuncu olarak. Turliat, geliştirici ile birlikte TCI’da geliştirmeye başladı John Fuarı2001 yılında 22 odalı bir butik otel olan Grace Bay Club’ın satın alınmasında ortaklığa öncülük etti. Ekip daha sonra yetenekli bir otel işletmecisi getirdi. Nikhil Advani Oteli beş yıldızlı bir apartman tesisine dönüştürün ve Grace Bay Resorts markasını genişletin Turks & Caicos Adaları.

Turks & Caicos Sotheby’s International Realty Başkanı Joe Reçel Geçenlerde Thurliam ile en son girişimleri Rock House için ilhamlarını ve vizyonlarını ve The Point için gelecek planlarını tartışmak üzere oturduk:

Rock House’da böylesine eşsiz bir resort konsepti yaratmanız için size ne ilham verdi?

Rock House, Grace Bay Beach’in tatil beldesi manzarasından farklı bir şey arayan lüks müşterilerimiz için heyecan verici bir seçenek olarak ortaya çıktı. Yıllar boyunca ailem ve ben Güney’deki büyüleyici yerlere seyahat ettik. Fransakapri, Yunanistan ve İtalyan sahili. Etkileyici kaya oluşumlarının içinde yer alan bu ikonik tatil yerlerinden yayılan ruh ve zarafetten ilham aldık. Ama gerçek şu ki, Rock House fikri, Providenciales’te benzer bir şey inşa etmem için beni cesaretlendiren eşim Melissa’dan geldi. Ertesi yıl, Turks ve Caicos pazarının bu harika Avrupa destinasyonları için hazır olduğuna dair bir inanç büyüdü. 30 metre yüksekliğinde ve kireçtaşı kayalıkları, nefes kesici manzarası ve tenha bir plaja erişimi olan Rock House bölgesini bulduk.

Lansmandan bu yana uluslararası basını ve güçlü doluluk oranlarını toplayarak inanılmaz bir başarı elde ettiniz. Sırada ne olduğunu söyleyebilir misin?

Kısa vadeli ve orta vadeli hedefler, tatil yerinin doğu ucunda dramatik bir ikinci tesis havuzu, stüdyolar ve okyanus kıyısında bir restoranın eklenmesini içeriyor. Rock House’un tüm Providenciales’e bakan en yüksek noktasında özel havuzlu kır evleri ile heyecan verici yeni bir sağlıklı yaşam-spa konsepti eklemeyi umuyoruz. Konuk deneyimimizi geliştirmeye yardımcı olmak için bir tenis kortu, çocuk keşif merkezi, yeni gelenler alanı ve doğa parkuru ekleyeceğiz.

Birkaç yıl önce Point Grace’i satın aldığınızdan bu yana uzun zaman geçti. Bize oradaki vizyonunuzdan bahsedin.

Grace Bay Resorts’ta Point Grace’e sahip olmak, 2008’den beri bizim en büyük hayalimizdi. Onları bize satmaya ikna etmenin on yıl alacağını o zaman bilmiyorduk! Bu önemli ilişkinin bir sonucu olarak, bu mülkteki herhangi bir yeni gelişmenin orijinal lüks ve düşük yoğunluklu vizyonuna sadık kalmasını sağlama konusunda özel bir sorumluluk hissediyoruz. Bunun şerefine, 9,5 dönümlük bir arsa üzerinde 38 birimlik bir sahil binası ve “casitas” adı verilen 16 müstakil evden oluşan benzersiz bir konut topluluğu tasarladık. Toplamda proje 54 yeni birimden oluşuyor ve toplamda sadece 150 yatak odası bulunuyor.

Point Complementing Point Grace’i ve mevcut mülk portföyünüzü nasıl görüyorsunuz?

Grace Bay Resorts’ta, pazarın üst kısmındaki müşterilerimize çok çeşitli lüks tatil deneyimleri sunan bir marka oluşturmayı başardık. Point Grace, onu yeni ve çağdaş bir şekilde daha da ileriye taşıyacak. Aslında bizi en çok heyecanlandıran şey, müşterilerimizin yıl boyunca farklı zamanlarda geri gelip farklı mülklerimizi deneme fırsatı bulmasıdır. Misafirlerimizin Grace Körfezi’ndeki mülkümüzde birkaç gün geçirmeleri ve ardından Rock House’u veya South Bank’ı ziyaret etmeleri veya benzersiz bir deneyim için özel bir villanın keyfini çıkarmaları için eşsiz bir fırsat olduğuna inanıyoruz.

Tam görüşme için ziyaret edin https://www.flipsnack.com/BA7977E569B/developer-spotlight-volume-1-markdurliat.html?p=1.

Turks & Caicos Sotheby’s International Realty Hakkında

Turks & Caicos Sotheby’s International Realty, Turks ve Caicos Adaları’ndaki önde gelen lüks emlak komisyoncusu. Tüm pazar segmentlerinde, özellikle yeni geliştirme ve kupa mülklerinde derin bir geçmişe ve önemli ayak izine sahip olan şirket, geliştiriciler, yatırımcılar, ev alıcıları ve satıcılar için aranan bir destinasyondur. Turks ve Caicos Sotheby’s International Realty, dünyanın en iyi uluslararası lüks gayrimenkul markası ve 15 ülkeyi temsil eden çeşitli uluslararası acenteleri tarafından desteklenen güçlü liderliğiyle yerel topluluğu ve dünya genelindeki daha geniş gayrimenkul sektörünü etkilemektedir. Şirketin imza ofisi Uptown’da elverişli bir konumdadır. Grace Körfezi Grace Bay Club, The Palms ve Point Grace’deki uydu ofisleri ile. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin www.turksandcaicossir.com.

Medya bağlantısı:
Arlette Arrechavala
407-227-8867
[email protected]

Kaynak Turks & Caicos Sotheby’s International Realty

READ  Hayat pahalılığı nedeniyle Türkler yılbaşı sofralarından tabak kaldırıyor - Xinhua