Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

FBI ortak yaratıcısı Craig Durk’un CBS’deki ‘Five Point’ oyunu – Zaman Çizelgesi

ÖZEL: CBS, Craig Dirk ile tekrar iş başında. Ağ gelişiyor beş nokta, gelen bir oyun FBI üyesi-Yaratıcı ve Muse Eğlence.

İçinde beş nokta, Durk ve genç yazar Ryan Hooper’ın birlikte yazdığı, efsanevi bir Amerikan mareşali kaybolduğunda, kararlı kızı, soruşturma sırasında ülke çapında zorlu kolluk görevleriyle uğraşan servisin seçkin komitesinin başkanı olarak görevinden ayrılıyor. Babasının ölümü ve aile geleneği ile boğuşmak düşündüğünden daha karmaşıktı.

Hooper, Dirk Executive Products’ın yardımcı yapımcısı olarak görev yapıyor.

Dirk Dick Wolf ile birlikte yaratıldı, pilot senaryoyu yazdı ve CBS Success için baş yapımcı / orijinal showrunner olarak çalıştı. FBI, Ağın başarılı sahipliği oluşturuldu. Bundan önce Türk, başka bir popüler CBS dizisinde baş yapımcı olarak çalıştı. İyi eş. Yakın zamanda Paramount belgeselini yazıp yapımcılığını üstlendi + 26. Sokak Garajı. Dirk, WME ve avukat Michael Gentler tarafından temsil edildi.

Hooper, 2021’de Basil Ivanick’in Thunder Productions’ı için iki uzun metraj senaryo seçti. Dört katil (ve bir cenaze) Yakın zamanda yayınlanan 2021 En Sevilen Hollywood Senaryolarından oluşan bir kara liste oluşturdu. Paradigma, Industry Entertainment ve avukat David Evans tarafından aday gösterildi.

READ  Salahuddin Ayubi'nin hayatını anlatan Bağdat Eğlence Girişim Serisi