Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

FFVII Remake Reno’s Turks Suit Ekstraları

bu FFVII’nin Yeniden Yapımı Twitter hesabı Bu sefer Shinra’s Turks, Reno’ya odaklanarak karakter tasarımı hakkında birkaç detay daha paylaştı. Reno, diğer Türklerin aksine gidip takım elbisesini özelleştirdi. Kıyafetinin nasıl göründüğüne dair birçok yakın çekim ve ipucu var.

İşte Türk kıyafetinin ortaya çıkışı FFVII’nin Yeniden YapımıBelirli öğeleri vurgulayan resimlerle bitirin.

Yeni başlayanlar için, Reno’nun ceketinin düğmesi yok. Önünde bir kemer ile bir arada tutar. Gömleğinin düğmeleri olsa bile! Ayrıca omuzlarında timsah derisi yamaları var. Derinin hangi hayvana ait olduğu, doğal olup olmadığı bilinmiyor. Kıyafetlerini daha geleneksel bir tarzda giyen Cheng ve Root’un aksine, bu kıyafet Reno’nun daha rahat kişiliğini yansıtıyor.

piyasaya çıktığından beri Final Fantasy VII Yeniden Yapımı, Square Enix, Twitter’da oyunla ilgili ipuçları bırakıyor. Reno hakkındaki bu gönderi gibi tasarımla ilgili küçük şeylerden gelebilir. FFVII’nin Yeniden Yapımıveya oyun geliştirme hakkında bilgi. Geçtiğimiz günlerde Square Enix orijinali paylaştı. son fanteziEkip, Barrett’ın bir Wilken kullanması gerektiğini varsaydı.

Final Fantasy VII Yeniden Yapımı PS4, PS5 ve Windows PC’de mevcuttur.

READ  Turks ve Caicos Adaları'ndaki gurular uzmanlıklarını genç başarılarla paylaşıyor