Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

PS4 oyuncuları büyük bir ücretsiz hediye aldı

PS4 oyuncuları büyük bir ücretsiz hediye aldı

PS4 oyuncuları, PlayStation ve internetin en popüler akış abonelik hizmetlerinden biri tarafından sağlanan büyük bir ücretsiz hediye aldı. Şimdiye kadar ücretsiz, PS4 ve PS4 Pro’ya özel, yani bir PS5 kullanıyorsanız şansınız kalmadı. PS Plus aboneleri, tüm zamanların en popüler oyunlarından biri olan PS5’e ücretsiz olarak sahip oluyor. PS4’teki bu yeni ücretsiz, PS Plus gerektirmez. Henüz izlemediyseniz, sınırlı bir süre için tüm PS4 kullanıcıları sınırlı bir süre için abonelik alabilir. + Apple TV ücretsiz, Koşulsuz. Bununla birlikte, giriş engelleri olsa da, bu tekliften yararlananlar gayretli olmak isteyeceklerdir, aksi takdirde ücretsiz abonelik hızla tekrar eden bir ödemeye dönüşebilir.

Bugün ile 22 Temmuz 2022 arasında herhangi bir zamanda, tüm PS4 kullanıcıları, genellikle aylık 5 ABD Doları tutarındaki üç aylık abonelik hizmetini alabilir ve bu da 15 ABD Doları tasarruf sağlar. Bu Genişletilmiş Deneme Erişimini kullanmak için PSN Kimliğinize ve Apple Kimliğinize ihtiyacınız var. Budur. Bu tekliften yararlanmaya karar verirseniz, otomatik olarak yenileneceği için 3 ay dolduktan sonra iptal ettiğinizden emin olun. Bu arada aktif üye iseniz aboneliğinize üç ay eklemek için bunu kullanamazsınız ve daha önce abone olduysanız da çalışmayacaktır. Bu sadece yeni aboneler içindir.

Hâlâ ilgileniyorsanız, henüz indirmediyseniz konsolunuzun TV ve Video bölümünden Apple TV uygulamasını bulun. İndirdikten sonra açın ve Apple Kimliğinizle giriş yapmanızı veya yoksa bir tane oluşturmanızı isteyen ekrandaki talimatları izleyin. Ve bu kadar.

Apple TV, büyük ölçüde orijinal içeriğiyle tanınır: Ted Lasso, Sabah Gösterisi, Deneme, ve S.ee ve kurumsal. Ancak, yayın hakları gibi orijinal olmayan içerik de içerir. eğlenceli.

Daha fazla PlayStation kapsamı için – yalnızca PS4’teki en yeniler değil, PS5, PSVR 2, PlayStation Now ve PlayStation Plus ile ilgili en son olanlar da dahil – tıklayın Burada.

READ  Nintendo Switch Prototype NX için nadir bir önyükleme sırası ortaya çıktı