Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

PS5 sürümü: John Tornblum’dan Homebrew Loader

PS5 sürümü: John Tornblum’dan Homebrew Loader

PS5 sürümleri gelmeye devam ediyor ve yetişmesi zor. Sleirsgoevy’nin PS4 FPKG desteğindeki başarısının ardından geliştirici John Tornblom, PS5 için Homebrew BigApp indiricisini yayınladı. Homebrew Loader’ın donanım yazılımı 3.21 ve 4.50 üzerinde çalıştığı onaylandı ancak halen devam eden bir çalışmadır.

PS5’teki paket uygulamalar birkaç kategoriye ayrılmıştır: SCE_LNC_APP_TYPE_BIG_APP, SCE_LNC_APP_TYPE_MINI_APP, SCE_LNC_APP_TYPE_INVALID, SCE_LNC_APP_TYPE_DAEMON, SCE_LNC_APP_TYPE_CDLG, SCE_LNC_APP_TYPE_SHELL_APP. Özellikle “makro uygulama” ve “mikro uygulama”

PS5’teki “Homebrew” uygulamaları “Büyük Uygulamalar” olarak sınıflandırılıyor, bu nedenle ara sıra bu adı sahnede göreceksiniz.

İndirin ve kullanın

Bir hatırlatma olarak, bunu oynayabilmek için saldırıya uğramış bir PS5’e ihtiyacınız var.

HB Yükleyici ELF’dir ve teorik olarak PS5 Exploit’in Webkit veya BD-JB yapıları üzerinde çalışmalıdır.

En iyi sonuçları elde etmek için bunları kendiniz kaynaklamalı ve toplamalısınız:

Alternatif olarak PS5’teki Discord Sunucusunda Pi Chan tarafından sağlanan önceden oluşturulmuş bir sürüm de bulunmaktadır. Buradan alabilirsin

ELF “Homebrew Loader”ı her zamanki gibi yükleyin, ardından homebrew’unuzu 9021 numaralı bağlantı noktasına gönderebilirsiniz (kod profiline bakın)

Teknik olarak henüz PS5 için bildiğim herhangi bir homebrew yok, ancak John insanların test etmesi için koduna bir test homebrew ekledi.

READ  Yeni bir Google Pixel Watch'ın bu yılın sonlarında Pixel 8 ile birlikte piyasaya sürüleceği söyleniyor.