Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fotoğraf Londra 2022: SCAD: V. Elizabeth Dirk

V. Elizabeth Durk – Astrobe, 2018

Savannah Sanat ve Tasarım Koleji mezunu Shine Huang (MFA, Fotoğraf, 2017) ve öğretim üyeleri Josh Zulbert ve V. Fotoğraf, Elizabeth Dirk’in Londra’daki çalışmalarını sunar.

V. Elizabeth Dirk Van Dyke, ışık ve gölge olasılıkları aracılığıyla insan doğasını keşfetmek için fotoğrafik süreci kullanıyor. Gerçek boyutlu fotoğrafları, cildi, sinirleri, organları ve kemikleri yansıtan doğal malzemelerden yapılmış ve melez insanlar yaratmıştır.

Sanatçı V. Elizabeth Durk, 1970’lerde fotoğrafçılık alanında kariyer yapmadan önce resim öğrencisiydi. Eserleri uluslararası düzeyde sergilenmektedir ve Museum of High Art, Polaroid USA Collection, Georgia’s Contemporary Art Museum Atlanta, Lamar Todd Art Center LaGrange ve Isle Museo Palazzo Riso Palermo koleksiyonlarında yer almaktadır. , İtalya – ve diğer birçok özel koleksiyon. Fotoğrafı kısa süre önce kadın fotoğrafçıların koleksiyonunda yer aldı: Yüksek Sanat Müzesi’nde Sergilenen Altında. 2005 yılında yazar William B. Baldwin’le birlikte editör olarak çalışan Durk, fotoğraf çizelgeleri sağladı. Eski Güney’in Manto Parçası: Kayıp Mimari ve Güney Kültür (Tarih Basını). Dirk, Atlanta’daki Georgia Eyalet Üniversitesi’nden Görsel Sanatlar Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Onlarca yıl Savannah Sanat ve Tasarım Koleji’nde fotoğraf profesörü olarak öğrencilere akıl hocalığı yaptı. Çalışmalarına Atlanta’daki Whitespace Gallery’de atıfta bulunuluyor.

Savannah Sanat ve Tasarım Koleji (SCAD)
www.scad.edu

Fotoğraf Londra 2022
12 – 15 Mayıs 2022
Somerset Evi
www.fotolondon.org

READ  2021 UWI Turks ve Caicos Adaları sınıfını tebrik ederiz