Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Geoff Durk İlk İş No. NHRA 4 TabletWise Nationals’da 1 yeterlilik

Geoff Durk, Cumartesi günü zMAX Dragway’de Circle K NHRA Four-Wide Nationals’da Wild Turkey Engineering Dodge Challenger Drag Pak’i ilk sabit havacılık fabrikası stok hesaplaşma numarası olarak tanıttı. 1 için yarıştı. Dirk, dört sıralama seansının her birinde tempoyu aştı ve her geçişte ilerledi. Türk’ün akşamın son koşusu, 180.43 mil hızla 7.755 saniyede sağlam bir şekilde, sonunda ona yarış gününde 1 numaralı yeri verecek.

“Burası, zMAX, pist yarışlarının Disneyland’ı gibidir. Bu güzel bir tesis” dedi Durk. “Pist pisti benim için burada zorlu, bu çılgın arabaları sürmek her yerde zorlu ama bugün bu pist harika. Bu araba harikaydı. Ben One Man Show olduğumdan beri bu aslında o motora yapılan üçüncü bahis.

Bu, Constant Aviation Factory Stock Showdown’ın dört geniş formatta gerçekleşen ilk etkinliği. Durk, her koşuyu iyileştirmesine rağmen beklediğinden daha zor olan bir görevi kabul eder.

Türk, “Dört geniş yarış, hayal ettiğimden daha geniş bir sürücü olarak bir meydan okuma. 42 yıldır yarışıyorum, ama garip küçük şeyler düşünmüyorsunuz” dedi. Hayır, o zaman kimin önce ayrıldığını bulmak normal değil. “

Dirk, Cuma günü 7.844 saniyelik bir pasla sıralama turlarına başladı, ardından 7.807’ye yükseldi ve Cumartesi günü 7.755 koşu bırakarak 7.803’e yükseldi. Stephen Bell ve COPO Camaro’su 176 mil hızla 7.804 saniye ile ikinci oldu.

Constant Aviation Factory stok gösterisi için zMAX pistindeki K NHRA Four-Wide Nationals Circle’daki elemeler Pazar günü ET 12:15’te başlayacak.

İlk tur maçları:

İlk dörtlü

Numara. 1 Jeff Durk
16 Jesse Alexandra
Numara. 8 Warren Walcher II
Numara. 9 Bill Usta

İkinci Dörtlü

4 Mark Pauk
Numara. 13 Daniel Kantonu
Numara. 5 Aaron Stanfield
Numara. 12 David Barton

Üçüncü Dörtlü

Numara. 2 Stephen Bell
15 Lenny Lottic
Numara. 7 Dave Davis II
Numara. 10 Ricky Hart

READ  Durg Warden of Leaders, en iyi oyunu ve ESPN'nin spor merkezi

Dördüncü Dörtlü

Numara. 3 David Janak
Numara. 14 Lee Hartman
Numara. 6 Scott Libersher
Numara. 11 Anthony Troyer