Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Frozen Empire ön izlemeden itibaren 4,7 milyon dolar hasılat elde etti

Frozen Empire ön izlemeden itibaren 4,7 milyon dolar hasılat elde etti

Cuma akşamı: Şimdi olduğu gibi, Hayalet Avcıları: Donmuş İmparatorluk ile iyi görünüyor 16 milyon dolar Cuma ve 42 milyon dolar – 43 milyon dolar 4.345 sinemada açılıyor. O Cuma aynı seviyede Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra Yaşamİlk gün (artı önizlemeler) 16,6 milyon dolar, bu üç gün devam ederse, Jason Reitman'ın yönettiği 2021 filminden yalnızca 1 milyon dolar daha az olacak.

Rebecca Ferguson, Warner Bros. aksiyon-macera filminde Leydi Jessica rolünde.  Resimler ve Efsanevi Resimler

Warner Bros.

İkinci sırada ise Legendary/Warner Bros.'un dördüncü hafta sonu yer alıyor. Kum Tepeleri: İkinci Bölüm Tahminen 3.437 sinemada 4,6 milyon dolar3 gün boyunca -%43 16,9 milyon dolar ve toplam operasyon 232,6 milyon dolar.

Üçüncüsü Universal/DreamWorks Animation'ın üçüncü karesine ait Kung Fu Panda 4 Cuma günü 3.805 sinemada 4,3 milyon dolar-%51 ve 3 gün 15,3 milyon dolar-%49 ve EOD Pazar günü yapılan toplam 131,7 milyon dolar.

Lekesiz filminde Sidney Sweeney

Sidney Sweeney “Tahir” filminde

YouTube aracılığıyla Neon

NEON Korku Filmi Rahibe Sidney Sweeney, Tertemiz, çok temiz, çok düzenliNeler yapabileceğini görüyor 1,8 milyon dolar – 2,2 milyon dolar Cuma ve 5 milyon dolar 2.354 lokasyonda açılıyor. Black Bear filmi 10 milyon dolardan daha az bir bedelle finanse etti ve yapımcılığını üstlendi. Black Bear, filmin İngiltere'de gösterime girmesiyle, Elevation ise filmin Kanada'da yayınlanmasıyla ilgileniyor.

Lionsgate'ten İkinci Kare Kral Arthur 3.003 sinemada ikinci cumadan sonra beşinci sırada görünüyor 1,2 milyon dolar-%60, 3 gün boyunca 4,1 milyon dolar-%46 ve toplam on gün 14,3 milyon dolar.

IFC'nin 1977 yapımı bir David Dastmalchian korku filmi var. Gecenin geç saatlerinde şeytanla, Dünya prömiyerini bir yıl önce SXSW'de yapan ve şimdilerde buna tanıklık eden 1,3 milyon dolar Bugün için 3,3 milyon dolar 1.034 lokasyonda açılıyor. Cameron ve Colin Kernis'in yönettiği korku filmi, 1977'de korkunç bir şekilde ters giden ve kötülüğün ülkenin oturma odalarına saldığı bir canlı televizyon yayınını konu alıyor. Eleştirmenler, Rotten Tomatoes'da %96 sertifikalı taze puan ve %86 izleyici puanıyla onu sevdi.

Cuma sabahı: Hayalet Avcıları: Donmuş İmparatorluk, Sony'nin Jason Reitman'ın devamı Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra Yaşam, aldım 4,7 milyon dolar Perşembe gecesi 14:00'te 3.561 sinemada başlayan ön izlemelerden.

Bu toplam 4,5 milyon dolarlık önizlemeye yakın hayalet avcıları: Ölümden sonraki yaşam, Bu, halkın hâlâ Kovid korkularından kurtulduğu 2021 Şükran Günü öncesi penceresine doğru açıldı. Perşembe gecesinin hasılatı da Paul Feig'in tamamı kadınlardan oluşan 2016 filminin ön gösterimlerinden daha yüksek Hayalet Avcıları, 3,4 milyon dolar hasılat elde etti (ve 46 milyon dolarla açıldı). Bu gösteri saatleri saat 16:00'da başladı ve Cuma günü 16,6 milyon dolar, açılış haftasonunda ise 44 milyon dolar gelir elde etti. Kaynaklardan bana söylendi Donmuş İmparatorluk Bazı katılımcıların ön satışları düşük olduğundan bu seviyeye ulaşmak için çok fazla doğrudan iş yapılması gerekecek.

Hayalet Avcıları: Donmuş İmparatorluk Her zaman fanatik hayranlarla dolu olan Perşembe gecesi izleyicilerinden %80 olumlu derecelendirme ve %66 kesin tavsiye ile dört yıldız aldı. Erkeklerin çoğu %55 ile çıktı ve %76 ile fotoğrafın en sert eleştirmenleri olurken, kadınlar %45 ile %85 ile daha iyi bir puan aldı. Bunu özetlersek, 25 yaş üstü erkekler (Perşembe gecesi %43 ile en büyük dörtlü) filme %79 puan verirken, bilet alıcılarının %12'sini temsil eden 25 yaş altı erkekler %68 ile filmi beğenmedi.

üzerine bundan sonra, Hanehalkı ve ülke merkezi toplamları artırdı. Bu izleyici kitlesinin neredeyse üçte biri ödül alan ebeveynli ailelerdi bundan sonra 12 yaşın altındaki çocuklarla 4½'de beş yıldız. Eleştirmenler ona Rotten Tomatoes olarak derece verdi bundan sonra, Jason Reitman'ın yönettiği film %64 olumlu puan alırken izleyicilerden %94 olumlu puan aldı. Donmuş İmparatorluk Out of the Gate %45 daha az spoiler incelemesine ve %86 daha az RT izleyicisine sahip.

YouTube çıkartması

Yönetmen: Jill Keenan Yazar hayalet avcıları: Ölümden sonraki yaşam, Devam filmi 100 milyon dolara mal oldu. Bu Hayalet Avcıları Beş film serisi kolayca 1 milyar doların üzerinde hasılat elde edecek. Bu hafta sonu da olabilir de olmayabilir de Donmuş İmparatorluk Kötü bir performans olabilir.

Tertemiz, çok temiz, çok düzenli

Sidney Sweeney “Tahir” filminde

Fabia Lavigno, Neon'un izniyle

Neon'un Sydney Sweeney filminin ön izleme numaralarını bekliyoruz Tertemiz, çok temiz, çok düzenli, Ancak bu arada, dün gecenin PostTrak izleyicileri iki buçuk yıldızdan ve %60'lık olumlu derecelendirmeden pek de etkilenmedi. Eleştirmenler %78'lik olumlu bir derecelendirmeye aldırış etmediler. Dünya prömiyerini SXSW'de yapan rahibelerin korku filmi için tahminlerin artık orta tek haneli rakamlarda olduğunu görüyoruz.

İLGİLİ: 'Immaculate' İncelemesi: Sidney Sweeney Liderliğindeki Dini Korku, Abartılı Metaforların Gölgesinde Kaldı – SXSW

Efsanevi / Warner Bros. Kum Tepeleri: İkinci Bölüm Düzenli yayınlar arasındaki geceyi şununla kazandı: 2,2 milyon dolar 3847'de Çarşamba ve üçüncü haftaya göre %-23 39,5 milyon dolar Ve toplam operasyon 215,7 milyon dolar. Resim 4. Hafta Sonu için Imax ekranlarında kalacak ve onlarla paylaşılacak Dondurulmuş İmparatorluk.

İLGİLİ: 'Dune: Bölüm 2' incelemesi: Denis Villeneuve'ün çarpıcı devam filmi mitolojiye ağırlık veriyor

Evrensel/DreamWorks Animasyonu Kung Fu Panda 4 4067 site oluşturuldu 1,7 milyon dolarÇarşamba itibarıyla -%10 38,7 milyon dolar İkinci hafta ve toplam koşu 116,4 milyon dolar.

İLGİLİ: 'Kung Fu Panda 4' incelemesi: Jack Black, DreamWorks'ün kazanan devam filminin devamında yeni bir görevde sevilen ejderha savaşçısı olarak geri dönüyor

Understanding iki yayınla hafta ortası listesine girdi. İnançla ilgili belgesel Gemi ve karanlık Çarşamba günü 750 bin dolar, dün de 955 bin dolar daha yaptım; toplamda 1,7 milyon dolar 1010 sinemada. Yönetmenliğini Ralph Stern'in üstlendiği belgesel, Nuh'un Gemisi'ne ve İncil'deki hikayeyi destekleyen bilimsel kanıtlara odaklanıyor. Fathom'un ayrıca Hal Needham'ın yönettiği 1986 tarihli bir BMX filmi vardı. Rad 707 sitesine rezervasyon yaptırdım ve yaptım 508 bin dolar Dün.

İLGİLİ: 'Kral Arthur' incelemesi: Mark Wahlberg ve kötümser yeni köpek yıldızı, bu olağanüstü gerçek hikayeyi sinemaya taşıyor

Lionsgate/eOne'dan Mark Wahlberg'in köpek sporları filmi, Kral Arthur, Tahminen 3.003 sinema salonuna karşılık gelen 3.003 sinemada gösterildi. 477 bin dolar Dün, Çarşamba'ya göre %13 düşüşle ilk haftasını şu şekilde tamamladı: 10,2 milyon dolar.

Güncellemeler için bugün daha sonra tekrar kontrol edin.

READ  Ünlü tasarımcı Nancy Gonzalez, Python çanta kaçakçılığı yapmaktan hapse mahkûm edildi