Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gadget’lardan, cihazlardan ve daha fazlasından tasarruf edin

Gadget'lardan, cihazlardan ve daha fazlasından tasarruf edin

– Öneriler, “İnceleme” editörleri tarafından bağımsız olarak seçilir. Bağlantılarımız aracılığıyla yaptığınız satın alma işlemleri bize bir komisyon kazandırabilir.

4 Temmuz Resmi olarak burada ve şimdi mevsimlik ürünler ve ev geliştirme temelleri zamanı. Ev için ihtiyacınız olan her şeyi uygun fiyata bulmanıza yardımcı olmak için, Louie Yazın olmazsa olmazlarında büyük indirimler sunarak tatili kutlayın.

Bu anlaşmanın nereden geldiğine dair daha çok şey var. İncelenen faydalar ve öneriler için bültenimize abone olun Ve her pazar cumaya kadar gelmeye devam edeceğiz.

İster yaz sıcağını yenmek için bir tavan vantilatörü, ister bir vantilatör satın alıyor olun veranda mobilya takımı Güneşi içinize çekmek için paradan tasarruf etmek ve daha sıcak havalardan en iyi şekilde yararlanmak için en iyi bahisleri topladık.

Dört Temmuz: 60+ En İyi Dört Temmuz İndirimi Amazon, Walmart, Lowe’s & More’da Şimdi Alışveriş Yapacak

4 Temmuz’da hangi mağazalar açılıyor? Walmart, Costco, Target ve daha fazlası için çalışma saatleri

Bugün 4 Temmuzbüyük tatil indirimlerinden yararlanmak için en iyi zamanlardan biridir ve Türkiye’deki önemli ev eşyalarında büyük indirimler elde etmek için mükemmel bir fırsattır. Louie. Bağımsızlık Günü yemek pişirmek için daha iyi bir ızgaraya ihtiyacınız varsa, şimdi birini seçme zamanı. Donanımdan gadget’lara kadar her şeyde tonlarca satış elde etmek için kaydırmaya devam edin.

Alışveriş Yapabileceğiniz En İyi 4 Temmuz Fırsatları

Aydınlatma armatürleri ve tuvaletlerdeki tasarruflardan Samsung buzdolabındaki büyük indirimlere kadar, şu anda alışveriş yapabileceğiniz en sevilen 10 4 Temmuz fırsatı burada.

  1. Samsung RF27T5241SR Buzdolabı 1.999$’a (700$ Tasarruf Edin)
  2. Hanover Strathmere 6 Parçalı Veranda Minderli Sohbet Seti 2,199$ (400$ Tasarruf Edin)
  3. Maytag MEDC465HW Kurutucu 548$’a (251$ tasarruf edin)
  4. Maytag MVWC565FW Üstten Yüklemeli Çamaşır Makinesi 598$’a (251$ tasarruf edin)
  5. Frigidaire FDSH450LAF Bulaşık Makinesi 629$’a (220$ tasarruf edin)
  6. 799,20 $ karşılığında Hisense HRB171N6ASE Buzdolabı (199,80 $ tasarruf edin)
  7. Weber Spirit II E-310 Grill 599$’a (100$ Tasarruf Edin)
  8. 599$’a Ego Power + LM2135SP Biçme Makinesi (100$ Tasarruf Edin)
  9. 199 $ karşılığında Dewalt XR 2 Aletli 20 Volt Elektrikli Alet Kombo Kiti (100 $ tasarruf edin)
  10. Dewalt Tek Konik Bileşik Gönye Testere 199$’a (100$ Tasarruf Edin)
READ  Wall Street zorlu bir haftanın ardından karışık kapandı

Bireysel indirimlere ek olarak, Lowe’s, sepetinizin toplamına göre belirli ürünlerde artan indirimlerle “daha fazla al, daha fazla tasarruf et” satışı gerçekleştirir. Uygun ürünlere 1.499$ veya daha fazla harcama yaptığınızda tasarruf 150$’dan başlar ve 5.000$ veya daha fazla siparişler için 750$’a kadar çıkar. Bizim gibi birçok harika cihaz En Uygun Kurutucuları Seçmek Bu satışın bir parçası, yani büyük bir ev güncellemesi yapıyorsanız, bu kesinlikle zaman ayırmaya değer.

4 Temmuz 2022: Alışveriş Rehberi

En İyi 4 Temmuz Açık Hava Fırsatları

bizim Favori ızgara, Weber Spirit II E-310, Lowe’s’ta 100$ indirimle satışta ve bu sizin için mağaza içi tek heyecan verici indirim değil. Ayrıca bizim en iyimizi bulacaksınız elektrikli biçme makinesi Ve akıllı sprinkler kontrolüVe çardakları test etmemiş olsak da (henüz!), en yüksek puan alan bazı modellerde büyük indirimler var.

4 Temmuz için en iyi donanım fırsatları

ikisi bizim favorimiz bütçe buzdolapları Zaten harika fiyatlardan ciddi şekilde indirimli ve öyle Güzel Maytag Mini Top Loader.

En İyi 4 Temmuz Ev Eşyası Fiyatları

Bu hafta para biriktirmek için büyük olmanıza gerek yok. Tuvaletlerden tavan vantilatörlerine kadar ev dekorasyonu ve armatürleri hepsi satılıktır.

►Amazon Prime Day 2022 geliyor: 12 Temmuz’dan önce en iyi erken Amazon fırsatlarını satın alın

4 Temmuz’da genellikle ne indirime girer?

Yazınızı unutulmaz kılacak ürünler arıyorsanız, 4 Temmuz Alışveriş yapmak için en iyi zaman. Tatil, klimalar, veranda mobilyaları, bahçe ekipmanları ve daha fazlası gibi sıcak hava şartlarında büyük indirimler görüyor.

Tabii ki, herhangi bir büyük alışveriş tatili, seyahatte çok sayıda pahalı eşyayı da beraberinde getirecektir, bu nedenle aynı zamanda harika fiyat indirimleri de bulacaksınız. şiltelerVe Donanım Ve elektronik bugün.

READ  FB Hissesi: İlk Çeyrek Sonuçlarında Meta Sıçrayışları

Dört Temmuz tarihi nedir?

Bağımsızlık Günü olarak da adlandırılan 4 Temmuz, Bugün 4 Temmuz. Tabii ki, kutlamanızın bir parçası harika fırsatlar aramayı içeriyorsa, federal tatilden birkaç gün sonra da parti yapabileceğinizi göreceksiniz! Bağımsızlık Günü satışları genellikle Haziran ayının sonunda başlar ve Temmuz ayının ilk veya ikinci haftasına kadar devam eder.

En iyi 4 Temmuz fırsatlarını aldığımdan nasıl emin olabilirim?

Arada sırada üzerine atlamanız gereken çok büyük bir rakip görebilirsiniz. Ama en iyi yaklaşım? Erken başlamak için büyük bir satış etkinliğinden önce aramaya başlayın. Her şeyi sürekli olarak gözden geçiriyoruz bide tuvalet koltukları bana göre Hava fritözleri seni almak için şimdi en iyisi. Piyasada yeni bir şey arıyorsanız, önce ödevinizi yapın. Bütçenize uygun bir fiyata en iyi özellik kombinasyonunu bulduğunuzda, satış aramaya başlayın.

Harika görünen bir pazarlık bulduğunuzda, karşılaştırmadan da biraz alışveriş yapın. Bir mağazadaki indirimler, diğerinin normal fiyatına eşit bir fiyat koyabilir, bu nedenle tekrar kontrol etmek için birkaç saniye daha ayırmaya değer olabilir.

Doğrudan telefonunuza iletilen fırsatlar ve alışveriş ipuçları alın. Kısa mesaj uyarılarına abone olun İncelemedeki uzmanlardan.

Ürün uzmanları gözden geçirildi Tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılar. İncelenenleri takip edin FacebookVe heyecanVe InstagramVe tik tok veya Flipboard En son fırsatlar, ürün incelemeleri ve daha fazlası için.

Fiyatlar bu makalenin yayınlandığı tarihte doğruydu ancak zamanla değişebilir.