Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Genç Türkler Fox News Noel ağacı ateşine çıktı

Genç Türkler Fox News Noel ağacı ateşine çıktı

Genç türkler Kurucu ve Patron Şenk Uygur yardımcı ev sahibi olarak katıldı Ana Casparian Fox News Noel ağacındaki yangın – Fox News, yerel demokratik hükümetler ve hatta şüphelinin babası – tamamen sönüyor.

Perşembe günü sürüm Caspian Fox News, çığır açan bir çevrimiçi haber programında Noel ağacı yangını hikayesini tanıttı ve davayı “nefret suçu” haline getirmeye çalışan ağın kişilikleriyle alay etti.

Diğerleri, yangını aşırı derecede kapsaması ve ardından gelen yeniden aydınlatma töreni nedeniyle şebekeye benzer şekilde iftira attı.

Casparian, “ağır zihinsel sağlık sorunları yaşadığına” ve vakasının tedavisinin “yalnızca New York’ta değil, evet, California gibi liberal eyaletlerde bile bir felaket kokteyli” olduğuna dikkat çekti.

Demokratları eleştiriyordu. Yani evet, nakit kefalet ödemeyeceğiz ve şiddete başvurmayan suçluları hapisten salacağız ama destek vermeyeceğiz. Başarısız olmaları için onları ayarlayacağız.

şüpheli olduğunu söyledi Craig Tamanaha “Tedaviye ihtiyacı var, bakıma ihtiyacı var, bir eve ihtiyacı var. Sağlanmaz. Bir adım atıp sonra insanların kendilerini savunmasına izin vermek gibi şeyler yapamazsınız. Bu felaket bir durum yaratır, değil mi?

“Ve dinlediğiniz insanlar gibi sağcı haydutlar için harika bir konuşma noktası oluyor. tilki ve arkadaşlar Şimdi” diye ekledi.

Uygur buna katılmış ve durumu yıllar önce bir uyuşturucu bağımlısının evine girmesi olayıyla anlatmıştı.

“Ailem için korktuğum ve endişelendiğim için onu hapsetmek daha mı iyi?” Uygur kaymıştır.

Uygur, “Bu başınıza geldiğinde, iç organlarınızı ve sevdiklerinizi korumak istediğinizi biliyorum. Ama biz insanları bunun yerine üretmeye çağırıyoruz” dedi. “Fox News’in bu yönde gitmediğini görünce şok olmayacaksınız.”

Caspian, zanlının babasını da yırttı. Richard Tamanaha, o yorumlar üzerine Tamamlandı Oğlu hakkında.

“Babasının bu yorumunu okudum, bu yüzden iğrendim” dedi. “Babası, ‘Ah, o bir deli. O tam bir deli. Bu konuda hiçbir şey yapamam’ dedi.

READ  AIIB, Türk Eximbank'ın ilk yeşil kredisine 200 milyon dolar garanti verdi

“Evet. Neden ona yardım etmeye çalışmıyorsun? Yani, İsa Mesih,” diye onayladı Uygur.

Ev sahipleri, tilki ağacının 500.000,00 dolarlık değerinden şüphelendi.

Jön Türkler aracılığıyla yukarıya bakın.

Bilmemiz gereken bir ipucu var mı? ipuçları@mediaite.com