Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Park Slope Restaurant, Pasta Louis Caddesi’ni genişletiyor

Alison Arevalo geçen yıl Park Slope’da Pasta Luis’i açtığında, akşam yemeği için rezervasyon ve bekleme süreleri gibi bir planı yoktu. “Çok şanslıyız” diyor. “Açıldığımızdan beri insanlar sürekli geliyor.” Bir yıl sonra, başarılı, aile dostu makarna dükkanı şimdi genişliyor ve önümüzdeki Nisan ayında 12. Cadde’deki 1114 Sekizinci Cadde’de eski Johnny Mack’in yerini alacak bir restoran açıyor.

Arevalo’ya göre yeni restoran, Pasta Louis’in şu anki evinden üç kat daha büyük olan 3.000 metrekarelik bir alana sahip ve 70 kişilik kapalı yemek odası ve bar için planlar içeriyor. Arevalo’nun mevcut menüsü – her gün bir çeşit makarna, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok sos var – genellikle aynı ve her gün sadece et, salata ve iki makarna formu olacağını söylüyor.

Arevalo, iki restoran işletmek yerine, Pasta Louis’in Eighth Street’teki 803 Eighth Avenue adresindeki mevcut konumunun, yemek hizmetlerini genişleterek ve makarna ve sos çeşitlerini genişleterek “en yakın makarna dükkanı” olacağını söylüyor. .

Turk’s kapalı yemek için yeniden açıldı

Türk Inn’de Bushwick Restoranı yeniden açıldı 3 Aralık’ta, salgın başladığından bu yana ilk kez müşterilerini yemek odasında karşılıyor – hala tahnitçilik tavus kuşları, kedi portreleri ve diğer tuhaflıklar ile -. Restoranı bir yıldan fazla bir süredir karaya çıkarmaya çalıştıktan sonra, ortak sahibi Varun Kataria, yemek odasını perşembe günleri 18:00-02:00 ve pazar günleri 18:00-12:00 saatleri arasında açıyor.

New York’ta New Orleans’ın lezzetini keşfedin

Bir New Orleans dönüm noktası, fıstıkları Kuzey Brooklyn’e getirmeye yardımcı oluyor. Ünlü açık hava kafesi Cafe du Monte, daha önce Coffee & Creep at Standard’ı kullanan yerel David Leach ile bir araya gelerek hafta sonları gaga ağları ve hindiba kahvesi sunan bir mobil araba açtı. Greenpointers’a göre. Önümüzdeki üç cumartesi için Kuzey 12. köşedeki Leach’i ve Union Caddesi’ni keşfedin.

READ  Loren Turks ve Caicos'ta şekilleniyor

MTA, Pro Santa’nın bu yıl trenlerde içki içmeyeceğini söylüyor

Santa Con bu hafta sonu şehre inecek ve MTA, o gün yolcu trenlerinde alkole izin verilmeyeceğine dair yıllık, ihtiyati bir bildiri yayınladı. 11 Aralık – “Festivaller” günü sabah saat 4’ten – ertesi gün öğleden sonraya kadar Long Island Demiryolunda ve Metro-North trenlerinde ve platformlarında içki içmek yasaktır. AMNY’ye göre. Şehir organizasyonu hafta sonu Penn İstasyonu ve Grand Central Terminalinde yaptırımları yoğunlaştıracak.