Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

George Foreman’a yönelik cinsel saldırı iddiaları: Eski boks şampiyonu eski partnerlerinin kızları tarafından cinsel saldırıda bulunmakla suçlanıyor

George Foreman'a yönelik cinsel saldırı iddiaları: Eski boks şampiyonu eski partnerlerinin kızları tarafından cinsel saldırıda bulunmakla suçlanıyor

Belgelere göre kadınlardan birinin danışman ve yönetici Foreman’ın kızı, ikincisi ise onunla antrenman yapan bir boksörün kızı olarak tanımlanıyor.

Foreman’a ve iddia edilen ihlallerden sorumlu olabilecek herkese karşı bir jüri davası ve tazminat talep ediyorlar. Belgeler, davada daha fazla bilgi elde edildiğinde bu ek tarafların davaya eklenebileceğini söylüyor.

Foreman Çarşamba günü yaptığı açıklamada iddiaları yalanladı.

“Son altı aydır iki kadın benden ve ailemden milyonlarca dolar şantaj yapmaya çalışıyor. 45 yıl önce 1970’lerde cinsel tacizde bulunduğumu iddia ediyorlar. İddiaları şiddetle reddediyorum” dedi.

“İtibarımdan duyduğum gurur benim için sportif başarılarımın ölçüsü anlamına geliyor ve asılsız tehdit ve yalanlardan korkmayacağım. Tanrı’ya olan inancım ve güvenim tarafından yönlendiriliyorum ve her zaman öyle olacağım. Çalışacağım. Avukatımla, sanıkların planını tam ve dürüst bir şekilde ortaya çıkarmak ve mahkemede kendimi savunmak için. Kavga etmiyorum ama onlardan da kaçmıyorum,” diye ekledi Foreman.

Çarşamba günü Los Angeles County Yüksek Mahkemesinde açılan dava, Foreman’ın adını vermiyor, ancak iddia edilen saldırganın “1969’da profesyonel olan eski bir ağır sıklet boksör” olduğu ve her iki Dünya Boks Salonu’na kabul edildiği de dahil olmak üzere tanımlayıcı ayrıntılar sağlıyor. Şöhret. of Fame ve International Boxing Hall of Fame.” Davalar ayrıca sanığın 1973’te dünya ağır sıklet şampiyonu olduğunu ve sonunda 1974’te Muhammed Ali’ye unvanını kaybettiğini söylüyor.

Davada adı geçen Dennis S. , boksör onu “genç yaşta” ayarladı ve Foreman’ı Dennis S. Davaya göre, küçükken. .

Gwen H. olarak anılan ikinci sözde kurban, Foreman’ın 15-16 yaşlarındayken, “uymazsa babasının işini kaybedeceğiyle tehdit ettikten” sonra onu taciz ettiğini ve cinsel tacizde bulunduğunu iddia ediyor.

CNN, her iki kadın için de bir avukata ulaştı.

Foreman, şampiyon boksör ve olimpiyat altın madalyalı, 1974’te Muhammed Ali’ye kaybetmeden önce gıpta edilen dünya ağır sıklet unvanını iki kez savundu. Ormanda koşuşturma.1997’de emekli olmadan önce kariyerini yeniden dünya ağır siklet şampiyonu olmak için canlandırmadan önce 1970’lerin sonunda rekabete uzun bir ara verdi.

CNN’den Sonia Moggi bu rapora katkıda bulundu.

READ  2022 Mart Çılgınlığı Tahminleri: Kolej basketbolu uzmanı, Perşembe günkü Sweet 16 maçları için oranları ve serileri seçti