Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hayal kırıklığına uğramış WR Denzel Mims, New York Jets’ten takas emri verdi

Hayal kırıklığına uğramış WR Denzel Mims, New York Jets'ten takas emri verdi

Florham Park, NJ – Fırsat eksikliğinden dolayı hüsrana uğrayan New York Jets geniş alıcı Denzel Mimler – 2020 için ikinci turda seçim – Menajeri yaptığı açıklamada, takımın Perşembe günü takas yapmak istediklerini bildirdiğini söyledi.

Bu haftalardır artıyor. Mims’in menajeri Ron Slavin, endişelerini dile getirmek için 6 Ağustos’ta genel müdür Joe Douglas ile bir araya geldi. Kaynaklar, Mims’in eğitim kampındaki özel toplantılarda teknik direktör Robert Saleh ile güçlü duygularını ifade ettiğini söyledi.

“Zamanı geldi,” dedi Slavin. “Denzel iyi niyetle çalıştı ama açıkça Jets ile bir geleceği yok. Denzel bu sezon her zamankinden daha iyi bir şekilde geri dönme sözü verdi ve bunu gerçekleştirmek için sezon dışında çok çalıştı. Ancak oldu. saldıran bir sıçrama ile çalışmak ve onlarla uyum sağlamak için çok az fırsat verildi.

“Bu noktada takas yapmanın tek seçeneğimiz olduğunu düşünüyoruz çünkü Jetler bize defalarca onu serbest bırakmayacaklarını söylediler. Joe Douglas her zaman Denzel’in doğru yaptığını yaptı ve bunun için elinden gelen her şeyi yapacağından eminiz.” ona katkıda bulunabileceği yeni bir ev bul.”

Uçaklarla zorlu bir koşuydu.

Eski koçluk ekibinin altında bir çaylak olarak umut vaat eden Mims (dokuz maçta 357 yarda 23 yakalama), yedek kulübesindeydi. Hastalıklardan ve yaralanmalardan acı çekti, ancak oyunun kuralları konusundaki anlayışını geliştirmesini isteyen mevcut personel tarafından da benimsenmedi.

Geçen sezon sadece 11 maç oynadı ve 133 yarda sadece sekiz maçla bitirdi. NFL’de henüz gol atamadı. Gates, antrenman kampına yenilenmiş bir bağlılıkla geldiğini, ancak ikinci ve üçüncü takımların görevlerine düştüğünü söyledi.

Philadelphia Eagles’a karşı sezon öncesi açılış maçında Mims, oyuna giren yedinci alıcı oldu. Sezon öncesi resepsiyonlarda takıma liderlik etmekle sınırlı (68 yarda beş yakalama), ancak yıldırımdan önce bir damla ve penaltı vuruşu da var.

READ  Steve Wilkes ve Ray Horton, Brian Flores'in istihdam uygulamalarında ırkçılık iddiasıyla NFL takımlarına karşı açtığı davaya katıldı

Geçenlerde Mims, başlangıçta bir pozisyonu hak ettiğini açıklayarak, “Bunu her gün gösteriyorum, yani benimle oynamak isteyip istememek onlara kalmış. Ama her gün neler yapabileceğimi gösteriyorum. yapmaya devam edecek.”

Saleh kısa süre önce Mims’in “bir yıl öncesine göre çok daha uzakta” olduğunu, ancak derinlik tablosunda altıncıdan daha iyi olmadığını söyledi. onun önünde Corey DavisVe İlyas Morkıdemli değil Garrett WilsonVe Braxton Pirios Ve Jeff SmithGüçlü özel takım oyuncusu.

Büyük bir Baylor alıcısı olan Mims’i hazırladığından beri, Jets Wilson’a birinci tur draft hakkı ve Moore’a ikinci tur draft hakkı kullandı; bu, Mims’in onları uzun vadeli geleceklerinde öngörmediğine dair güçlü göstergeler. Kaynaklar, ekiplerin geçen yıl Mims’e ilgi duyduğunu, ancak Jets’in bunu takas etmeye asla istekli olmadığını söyledi. Belki bu şimdi değişir.