Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rams, Aaron Donald’ı durdurmalı (ve yapmazlarsa NFL yapmalı)

Rams, Aaron Donald'ı durdurmalı (ve yapmazlarsa NFL yapmalı)

USA Today Spor

Şu anda çok az kişi, koçların savunma amaçlı bir mücadele olduğu fikrine katılmıyor harun donald Perşembe günkü Bengals ile ortak eğitimindeki davranışı nedeniyle durdurulmalı. Sallanan kask takan oyuncular, kazanın ciddi yaralanmayla sonuçlanıp sonuçlanmadığına bakılmaksızın her zaman ağır bir ceza ile karşı karşıya kalmalıdır. Aksi takdirde, adamlar biri ciddi bir şekilde yaralanana kadar kaskları sallamaya devam edecek – bundan sonra NFL, birinin kaskla vurulduktan sonra ciddi şekilde yaralanmasına şaşırmış gibi davranacak.

Sorun şu ki, NFL, yaygın bir uygulama olsa bile, antrenman sırasında oyuncuların davranışlarını kontrol etmiyor. Bu, eğer varsa, koçların onu kapatması gerektiği anlamına gelir.

Yapacaklar mı? Koç Shawn McVeigh zaten söyledi Parmakla işaret etmek istemiyor. Tabii ki hayır, çünkü o parmak Super Bowl bölümünü kapsamasından sorumlu oyuncuya işaret edecek.

Lig, yoldaşlarını kontrol etmedikleri için koçları cezalandırabilir. Lig Rams’a takıma ağır bir ceza verileceğini söyleyebilir mi Donald cezalı değil mi? Eğer öyleyse, soru, takımın Rams’ın Donald hakkında yorum yapmasını sağlamak için yeterli ceza önermek olur.

Ve eğer Rams hala Donald’ı durduramıyorsa, NFL yapmalı. Lig, bir oyuncunun antrenman sırasındaki davranışını kontrol etmese bile, kişisel davranış politikası, zaman veya yer kısıtlaması olmaksızın her yerde geçerlidir. Bu, özellikle şunları yasaklar: “işyerinin herhangi bir yerinde başka bir çalışana veya üçüncü tarafa karşı şiddet içeren veya tehdit edici davranışlar.”

NFL oyuncuları nerede ve ne zaman olursa olsun kişisel davranış politikasına tabiyse, bu ortak bir antrenman sırasında geçerli değil mi? Burası “herhangi bir iş yeri” değil mi?

Bu kolay çözüm. Yargıç Sue L. Robinson’ın Aktivasyonu. Bir ceza önerin. Bir duruşmanız var. Videoyu oynatın. Dava kapandı.

READ  2022 NBA Playoffları - LeBron, Kevin Love ve Daha Fazlası Heyecanlı Brooklyn Nets-Boston Celtics Maçı 1'e Tepki Verdi

Ve NFL Oyuncuları Derneği, tavukla ilgili kirli gerçekleri tavuk salatasında yasal bir boşluk haline getirmeye çalışırsa, bırakın yapsınlar. Komiserin doğru olan için kararlı bir duruş sergilemesinin utancı nedir?

Erkekler (özellikle Aaron Donald’ın gücüne sahip olanlar) pratikte kask sallamaya devam ederse, sonunda biri yaralanacak veya daha kötüsü olacak. Ve ligin büyük bir potansiyel sorumluluğu olacak. Bu olursa, bu tür davranışları caydırmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalıştıklarını söylemek akıllıca olmaz mı? Bu tür davranışları caydırmak gerçekten daha iyi olmaz mıydı?

Alt satırda – Billing Rams sezonun ilk Perşembe gecesine ev sahipliği yaptığında, Donald binada olmamalı. Ve ondan sonra birkaç haftalığına gitmiş olmalı. Ram’ler olmazsa, NFL yapmalı.

bugün.