Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

George R. “Türk” Berkeley, 62

George R.  “Türk” Berkeley, 62

George R. PA, Blairville’den 62 yaşındaki “Dirk” Berkeley, 21 Mart 2022 Pazartesi günü evinde öldü.

George F.

Durk, diyakoz olduğu Indiana’daki ilk Hıristiyan kilisesinin bir üyesiydi.

1977’de Terry Area Lisesi’nden mezun oldu ve Blairville-Saltsburg School District’te 37 yıl çalıştı ve 2015’te emekli oldu. Eşi ile özellikle tren yolculuklarında, kampa gitmeyi ve köpekleri Juno ve Tayla’yı çok severdi.

Durk hayatını toplum hizmetine adadı. Gençlik Gönüllü İtfaiye Teşkilatı’nın bir üyesiydi, 1989’da katıldı ve son 15 yıldır itfaiye şefi.

Survivor, eşi D.C. 5 Haziran 1991’de evlendiği Diane (Davis) Berkeley ve bir kız kardeşi Carol Bernabeu (Tim) Blairsville.

Anne-babası, iki teyzesi Mary Berkeley ve Bertha Dunmir, iki amcası Marion Dunmir ve Vernon Dunmir ve kayınvalidesi D. Claude ve Rowan Davis öldü.

Aile, Perşembe, Perşembe 18:00 – 20:00 ve Cuma 14:00 – 16:00 arası arkadaş alacak. Cenaze töreni Cumartesi günü saat 11:00’de First Christian Church, 500 Water St., Indiana’da yapılacaktır.

Cenaze hizmetleri Blairsville Mezarlığı, PA’da gerçekleştirilecek.

George “Dirk” Berkeley’in anısına bir gençlik gönüllü itfaiyesine veya seçtiğiniz bir hayvan barınağına hatıra bağışları yapılabilir.

Çevrimiçi yas durumunu görüntülemek, bir misafir kaydını imzalamak veya kaydettirmek için www.shoemakerfamilyservices.com adresini ziyaret edin.

.

READ  Ashurst, Türk Eximbank'ın yeşil geçiş olanağı konusunda AIIB'ye rehberlik ediyor