Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Traktör ve Ziraat Makineleri: Modern tarımın öncü markası New Holland, Adana Tarım Fuarı’nda dijital tarım uygulamaları ve yeni modellerini sergiliyor.

Modern tarımın öncü markası New Holland, Adana Tarım Fuarı’nda dijital tarım uygulamaları ve yeni modellerini sergiliyor.

Türkiye’nin gözde traktör markası New Holland, 15. Adana Uluslararası Tarım Fuarı’nda çiftçinin tüm ihtiyaçlarına hitap eden yeni modellerini sergiliyor. TürkTraktör standını ziyaret edenler, tarım ekipmanlarından traktör modellerine, New Holland’ın 4. Seviye emisyon seviyeli makinelerine, çiftçilere özel finansman kampanyalarından dijital uygulamalara kadar geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini keşfetme fırsatı bulacaklar.

İki yıllık bir aradan sonra Türk tarımının kalbi Adana’da Türk çiftçisiyle buluşmanın heyecanını dile getirdi. Ahmet KanbalıT துணைrkTraktör İş Genel Müdür Yardımcısı, “Ülkemizin en verimli topraklarından Adana Anaukurova’da Türk çiftçisiyle bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ürünlerin anavatanı New Holland markamızın tamamen yenilenen ürün gamına ek olarak ürünlerin anavatanı. , Yeni TD5 Blumaster Serisi Göz alıcı yeni dış tasarım ve daha az CO yayar2 Yüksek performans seviyesi 4 motoru sayesinde tanıtım mı Sergide.

Adana Tarım Fuarı’na özel kampanya
Adana Uluslararası Tarım Fuarı TürkTraktör, Kasım ayına kadar geçerli özel finansman fırsatları sunuyor. Çiftçiler, New Holland tarım ekipmanları için %0,80 faiz oranıyla 80.000 TL’ye kadar iki yıl vadeli kredi kullanabiliyor. Ayrıca New Holland, %1,39 faiz oranı ile 175.000 TL’ye kadar beş yıl vadeli kredi imkanı sunmaktadır. Ayrıca çiftçiye New Holland marka atomizer, kunduz ve hassas ekim makineleri ile tüm pulluk üretim ekiplerinin alımı için 500 TL değerinde Opet akaryakıt hediye edilmektedir.

inkar

Türk Traktör ve Tarım Makinaları A.Ş. Bu içeriği gönderdi 01 Aralık 2021 Ve burada yer alan bilgilerden münhasıran sorumludur. Tarafından dağıtıldı Genel, Düzenlenmemiş ve değiştirilmemiş, üzerinde 01 Aralık 2021 06:00:03 UTC.