Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gerçek Ev Kadınları Nihai Kadın Seyahat Oyuncuları 1. Sezonda 11.5 Milyon Dolar Turks ve Caicos Tatil Evi’nde Kaldı

Bu resmi – ben Theresa Cutis romantik aşk seviyeleri Gerçek Ev Kadınları Ultimate Women Travel. Tüm kadınları içeren Mashup serisi gerçek ev kadınları Evren gerçekten her bölümde beni kulaktan kulağa güldürüyor. Mashup doğal bir uyum gibi görünüyor – bir grup OG, Turks ve Caicos’ları yakalıyor ve realite TV deneyimleri hakkında bağ kuruyor. Dördüncü duvarı yıkıyorlar ve ileri geri çok miktarda gölge oluşturuyorlar (Kenya Moore Sonuçta, oyuncu kadrosunda). Bu tam olarak Bravo’nun Housewives Crossover’daki ilk turu.

RHUGT Franchise’ı daha çekici hale getirmenin kaynağına iniyor – güçlü, zengin kadınlar arasındaki kadın arkadaşlığı hakkında. Ama bu tamamen yeni bir durum. Her şeyde mükemmel olan tüm yıldız oyuncuları görüyoruz gerçek ev kadınları Bayram. Ramona bir şarkıcı Tam bir rüya, ama nedense hiç olmadığı kadar çıplaktı. New York’ta gerçek ev kadınları.

Kyle Richards Margaritaları düşürür ve gerçek sorunları araştırmaktan korkmayan kadınlarla şakalar yapar. Biraz Oyuncu arkadaşları hakkında Beverly Hills’in gerçek ev kadınları. arasındaki gerilim Üç Ve Melisa Gorka, Bastırıldığında, her zaman, her zaman New Jersey’deki gerçek ev kadınları. Bütün bunlar, en güzel konakta, hanımlar, Turks ve Caicos’ların sunduğu mükemmel yemeklerin, gezilerin ve schnauzonların tadını çıkarırken gerçekleşir.

İlgili: Theresa Quidz, Real Housewives Ultimate Girls Trip’in çekimleri sırasında Melissa Gorka ile birlikte çalıştığını söyledi

Aslında ilginizi çekiyorsa (bu hikayeye tıklarsanız ilginizi çekebilir), İnsanlar şunu öneriyor RHUGT Villanın 11.5 milyon dolarlık varlığı var ve büyüyor. Triton Luxury Villa 2017’den beri açık ve zenginliğin simgesi. Burası neredeyse görülecek en güzel yer Ramonokoster Pantolonuna idrar yap veya Luan de Lesseps Bir twister oyunu sırasında resepsiyon görevlisine dokunun. Evin 7 yatak odası var (biri punk yatağın durumunu paylaştı) melko Ve Kyle) Ve 8 banyo. Ayrıca 2022 yılına kadar tesis sahibi, daha fazla konuğu ağırlamak için 11 yatak odalı daha fazla misafir bungalovu eklemeyi planlıyor.

READ  Kathleen b. 'Dirk' Anderson yas

onu yaşamak istiyorsan RHUGT Style, şişman bir cüzdanın olmalı. Trighton’da bir gece size 10.000 ila 22.000 $ arasında bir maliyete mal olabilir ve villa genişledikçe artabilir. 2019 yılında 11,5 milyon dolara satın alınan lüks evde uşaklar, aşçılar ve temizlikçiler yer alıyor. Kathy Hilton Ev.

Böyle pahalı bir yerde kalan Sezon 1 kadınlarını saymak eğlenceli RHUGT 2. sezon çekildi Torinda Karışık Berkshires Malikanesi Ücretsiz. Açıkça, Mauricio Umansky’nin Emlak, ilişki oynamak değildir. Ama favorilerimizden bazılarını görmek için kesinlikle kıskanç bir alan yaratıyor. gerçek ev kadınları Onu mahvet ve ziyafet çek.

İlgili: Melissa Gorka, Ramona Singer’ın Gerçek Ev Kadınlarının Nihai Kız Yolculuğundaki Davranışına “Mazeret Yok” Diyor; Ramona’yı “kalbine yakın” tuttuğunu söylüyor

Bize söyleyin – 11.5 milyon dolarlık RHUGT evi hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu ana kadar Mashup şovu hakkında ne düşünüyorsunuz?

[Photo Credit: Charles Sykes/Bravo]