Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gladys Türk Lyle | ErişimNorthGA.com

Gladys Türk Lyle |  ErişimNorthGA.com

Gainesville'den 86 yaşındaki Gladys Turk Lyle, 31 Mart 2024 Pazar günü, sevgi dolu ailesiyle çevrili evinde vefat etti.

Yaşam boyu Hall County'nin sakini olan Bayan. Lyle, Georgia, Flowery Branch'ten Joseph (Joe) Lemuel Turk ve Ethel Crain Turk'ün kızıydı. Johnson and Johnson'dan (Chicobee Manufacturing) emekliydi ve 60 yıldan fazla bir süre Pleasant Hill Baptist Kilisesi'nin bir üyesiydi ve burada korolarının bir parçasıydı.

Geriye kızı ve damadı Connie ve Flowery Branch'ten Tim Moundler kaldı; oğlu ve gelini Tim ve Christy Lyle, Oakwood; torunları Tiffany Lyle Klutenis (Keith), Atina; Justin Lyle, Oakwood. Bonus torunları Zachary Anderson, Nick Kelly ve Seth Kelly ile bonus torunları Liam ve Ian Anderson. Geriye kardeşleri ve baldızları Thurman ve Nell Turk, Dacula ve Rayburn ve Maysville'den Janet Turk kaldı. Birkaç yeğen, yeğen ve diğer akrabalar da hayatta kalıyor.

Bayan Lyle'ın hayatta kalan eşi Milton (MD) Lyle, ebeveynleri, kız kardeşleri, Bessie Turk Williams, Vera Turk Parks ve erkek kardeşleri, Vertis Turk, Eugene Turk, Artis Turk ve Joseph L.

Mezarlık hizmetleri 4 Nisan 2024 Perşembe günü saat 15:00'te Memorial Park Mezarlığı, Gainesville, GA'da gerçekleştirilecek. Saygıdeğer Shawn Dailey ve oğlu Tim Lyle methiyeyi sunacak. Aile ve arkadaşlar, 3 Nisan 2024 Çarşamba günü saat 16:00'dan 18:00'e kadar Little ve Davenport Cenaze Evi'nde kabul edilecek.

Aileye internet üzerinden taziye mesajı göndermek isteyenler littledavenport.com

Little & Davenport Cenaze Evi ve Krematoryumu, 355 Dawsonville Highway, SW, Gainesville, Georgia 30501 düzenlemelerden sorumludur.

READ  Wessex Kontu ve Kontesi'nin Turks ve Caicos Adaları ziyareti