Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

'Sultan Salahuddin Ayubi': Pak-Turq Tarihi Dramasının Urduca Dublajı İçin Fragman Yayınlandı

'Sultan Salahuddin Ayubi': Pak-Turq Tarihi Dramasının Urduca Dublajı İçin Fragman Yayınlandı

Hayranlar, büyük Müslüman savaşçı ve liderin mirasının özel bir TV kanalında yeniden canlandırılmasını bekleyebilirler

2021 Pakistan-Türkiye ortak tarihi dizisi, projenin ilk duyurulduğu günden bu yana heyecan yaratıyor Kudus Fatihi Selahattin IUB (Selahaddin: Kudüs Fatihi) Sonunda Pakistan'daki televizyon ekranlarını süsleyecek. Başrollerinde Türk oyuncuların yer aldığı dizi, 13 Kasım'da Türkiye'de yayınlanmaya başladı ve izleyicilerde büyük yankı uyandırdı.

Ancak Pakistanlı izleyiciler, dizinin yakında özel bir televizyonda yayınlanacak olan Urduca dublajlı versiyonunu sabırsızlıkla bekliyor. Kanalın sosyal medyası, dizinin yeniden başlıklandırıldığı prömiyer tarihini açıklamadı Sultan Selahaddin EyyubiYakında küçük ekrana gelmesini bekliyoruz.

Urduca dublajlı teaser özel kanalın sosyal medyasında yayınlandı. “Sayısız duaya yanıt olarak bir aslan kalbi doğdu. Sultan Selahaddin Eyyubi'nin kahramanlık hikayesi, güç ve şöhret masalarını altüst etti,” diye vaat ediyor IG gönderisinin beraberindeki başlık.

Humayun Saeed, Adnan Siddiqui, Dr. Yapımcılığını Qashib Ansari, Ahmad Farooq Bakaq ve Dr. Junaid Ali Shah gibi tanınmış isimlerin üstlendiği proje, büyük Müslüman savaşçı ve liderin yaşamını ve mirasını cömertçe tasvir etmeyi vaat ediyor. Sultan Selahaddin Eyyubi.

Tarihi dramanın ilk resmi fragmanı Ekim ayında yayınlandı ve Kudüs'e karşı bir dini savaşın habercisiydi. Siddiqui, ara sıra tarihi yeniden gözden geçirmenin önemini tartışırken fragmanı Instagram'da yayınladı. Türk dizisiyle ilk yapımına perde açan oyuncu, dizinin dayandığı Eyyubi hanedanının kurucusu ve saygın Müslüman hükümdarı anısına bir not kaleme aldı.

“Zaman zaman tarihi yeniden gözden geçirmek önemlidir. Bu, zorluklara rağmen inandığınız yolu takip etmektir” diye yazdı Sıddıki. “Efsanevi savaşçı Selahattin Eyyubi, cesaret, yılmaz ruh, kararlılık, adalet ve yüce gönüllülük konularında efsanevi dersler veriyor. Altın sözlerle süslenmiş Raja, 13 Kasım'da ekranlarınızda canlanıyor. Bu arada, işte size bir bakış” diye paylaştı.

READ  Turks ve Caicos Adaları üç Dünya Seyahat Ödülü'ne aday gösterildi

Hikayeye bir şeyler eklemek ister misiniz? Aşağıdaki yorumlarda paylaşın.