Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Google Play Store’a yeni bir logo geliyor

Google Play Store'a yeni bir logo geliyor

Google, Oynat simgesini en son ne zaman değiştirdi? 2016 yılında Play filmleri, TV, müzik, gazeteler ve dergiler hâlâ hayat buluyordu. Altı yıldan uzun bir süre sonra Google Play Store yeni bir logoya kavuştu.

Her şeyi üçgenlere yerleştiren 2016 yeniden tasarımından önce, simge oradaydı Daha fazla renk.

Yeni Google Play logosu hala üçgendir, ancak köşelerin mevcut şekle kıyasla nasıl daha yuvarlak olduğuna dikkat edin. Bu arada, kullanılan dört renk, son yenilemelerin bariz eğilimi ve devreye alınması olan Google’ın dört rengine yakından karşılık geliyor. Ancak, sessiz ve karanlık kodun diğer birinci taraf hizmetlerle nasıl karşılaştırıldığını görmeden edemiyoruz.

Mavi ve yeşil kesinlikle daha az canlıdır, iç mekan ise parçaların boyutları eşit olacak şekilde modifiye edilmiştir. Bugün mavi üçgen, diğer üç bileşene kıyasla boyut olarak büyüktür.

şimdiki vs sonraki

Bu kodun yalnızca düşük çözünürlüklü bir sürümü bugün mevcuttur. Hem GPay hem de Google Pay’de bulunabilir – cüzdan yakında – Satıcı kodu olarak hesabınıza kredi eklemek gibi Play Store’da bir işlem yaptığınızda. Ne zaman güncellendiğine dair net bir gösterge yok.

Play Store uygulamasında herhangi bir yerde bulunmaz veya play.google.combu … idi Sadece yeniden tasarım. Bunu ortaya çıkarmak için mükemmel bir zaman olabilirdi.

Bu noktada Google’ın yeni Play Store logosunu ne zaman sunacağı belli değil. sadece google oyun Filmler ve TV sekmesini kaldırınPlay Store’un tamamen Android uygulamalarına odaklanmasını sağlamak için Play Kitaplar’dan olası bir çıkış, nihayetinde mantıklıdır. Bu arada, Play Oyunlar’da “oynamanın” kaderi, büyük acele nedeniyle biraz daha sağlam Windows’ta Android oyunları. Ancak, özel bir Android uygulamasının geleceği sabit değildir.

Google Play’de daha fazlası:

Dylan Russel Bu makaleye katkıda bulunun.

teşekkür ederim Ürdün


Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a göz atın: