Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Matrix Awakens 9 Temmuz’da liste dışı

The Matrix Awakens 9 Temmuz'da liste dışı

Matrix karakteri, 9 Temmuz'da dijital mağazalardan kaldırılan The Matrix Awakens'a güneş gözlüğü takıyor ve dikkatle bakıyor.

ekran görüntüsü: epik

Matris Uyanıyor o uyuyacak. Epic’in PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için görsel olarak çarpıcı teknoloji demosu (aynı zamanda bir tür açık dünya aksiyon mini oyunudur) 9 Temmuz’da silinecek. şirket duyurdu kendi web sitesi aracılığıyla. Ücretsiz oyunu zaten oyun kitaplığınıza eklediyseniz, 9 Temmuz’dan sonra indirmeye devam edebilirsiniz.

Görsel aslına uygunluk açısından, kanıtlaması kolaydır Matris Uyanıyor Şu anda mevcut olan en gerçekçi oyundur. İlk olarak geçen Aralık ayında dördüncü kez piyasaya sürüldü. matris Film büyük ekrana çarptı, Matris Uyanıyor Görünüşe göre Epic’in Unreal 5 oyun geliştirme motorunun bir demosu. Sadece küçük bir alıntı yapılmamış “oyun tarzı” parçası olmasına rağmen, demo gerçekçiliğin ders kitabı tanımına yaklaşıyor.

Yüzler dahil oyun içi yüzler matris Yıldızlar, Keanu Reeves ve Carrie-Ann Moss, güvendikleri gerçek insanlardan neredeyse ayırt edilemezler. Megacity sokaklarında yürümek, herhangi bir büyük Amerikan şehrinin finans bölgesinde yürümek gibidir. Aydınlatma ile oynayabilirsiniz. Şehir içi otoyollarda araba sürebilirsiniz (ki bu maalesef matris-Toprak, yıkılmadı). Nüfus yoğunluğunu bile değiştirebilirsiniz. Tamamen ‘eğlenceli’ oynanış açısından ağır değil – her şeyden çok hızlı aksiyona dayanıyor – ve gerçekten daha geniş kapsamla ilgili değil matris Hepsini etkili bir şekilde kesin, ancak video oyunlarında yeni nesil sadakatin çarpıcı bir görüntüsü.

Nisan içinde, “The Unreal State” canlı yayını sırasında Unreal 5’in tam resmi çıkışını kutlamayı hedefleyen Epic, tam olarak nelerin mümkün olduğu konusundaki kapağı kaldırdı. Eğitimsiz gözüme göre, her şey etkileyici, video oyunları tekinsiz vadiye biraz daha yakın. karşın Matris Uyanıyor Çok daha uzun sürmeyecek, muhtemelen yakında tamamlanmış olan diğer Unreal 5 oyunlarını göreceğiz. Motor, yeni girişler de dahil olmak üzere ufuktaki bir dizi büyük bütçeli destek direği için kullanılıyor. Kristal Dinamiği mezar binicisi Ve CD Projekt Red’in büyücü.

READ  Yaşasın! Universal Studios Hollywood kendi Super Nintendo evrenine sahip olacak