Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Grand Dirk Cruise Center yeniden açılmaya ve genişlemeye hazırlanıyor – Cruise Industry News

Bir basın açıklamasına göre, 21 ay sonra Grand Durk Cruise Center, Aralık 2021’in başlarında tesisine yolcu gemileri alacak.

Ayrıca Türkler ve Caicos Hükümeti, Co. Washington Mystic liderliğindeki Carnival Corporation, Grand Dirk Cruise Center’da 25 milyon dolarlık yeni bir yatırıma imza atmak için bir anlaşma imzaladı. Büyük gemiler için konaklama ve kabul tesislerinin iyileştirilmesi.

Hükümet, sektörü derhal açılmaya hazırlama kararlılığını dile getirdi.

Yeni anlaşma, hükümetin Hon döneminde başlayan müzakereleri hızlandırma çabalarını takip ediyor. Premier Misic, Şubat 2021’de göreve başladı ve bu sırada Grand Durk’a kruvaziyer ziyareti yaklaşık bir yıl süreyle askıya alındı.

Arnold Donald, “Genel yeniden başlatma çabalarımızın bir parçası olarak, bu yılın sonlarında Turks ve Caicos’a geri dönmekten çok memnunuz ve konuklarımızı Grand Turkey’deki evimizin güzelliği ve harikasıyla yeniden canlandırabildik” dedi. , Carnival Corporation’ın CEO’su. Turks ve Caicos ile uzun süredir devam eden ortaklığımız için minnettar olmaya devam ediyor ve Grand Dirk Cruise Center’ın genişletilmesinde birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Turks ve Caicos halkı ve içinde yaşadıkları topluluklar üzerindeki etki.

Ekselansları. Premier Misic şunları ekledi: “Topluluk olarak Turks ve Caicos’un uzun zamandır beklenen yolculuğunu memnuniyetle karşılıyoruz ve Grand Dirk Cruise Center’ın geleceğine daha fazla yatırım yapmak için Carnival Corporation ile yakın çalışmaya devam etmekten memnuniyet duyuyoruz. çalışanların ve girişimcilerin daha fazlasını kazanmalarına ve başarmalarına yardımcı olmak için ortaklarla uzun vadeli stratejik ortaklıklar ve ortak girişimler. Yüksek yaşam kalitesinin ve işletmelerin geliştiği bir yer. “

READ  Carnival Cruise Line, iki gemi için birkaç güzergah düzeltiyor