Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Shore Club Turks and Caicos İnsan Kaynakları Direktörü Danitra Clare Atandı

The Hartling Group’un sahibi olduğu ve işlettiği Shore Club Turks & Caicos, İK Direktörü Danitra Clare’in 10 Ekim’de İK Direktörü olarak tesise döneceğini duyurmaktan memnuniyet duyar. Danitra, The Ritz-Carlton, Turks ve Caicos’ta başlangıç ​​ekibine katılmadan önce 2018-2021 yılları arasında The Shore Club’da çalıştı. Neredeyse bir yıl sonra, yeni kurulan bu liderlik pozisyonunda The Shore Club ve The Hartling Group’a geri döndü.

Turks ve Caicos’ta doğup büyüyen Danitra, yaklaşık on yıllık yetkin insan kaynakları deneyimiyle yerel bilgi ve bakış açısını bu seviyeye getiriyor. İnsan kaynakları müdürü olarak, personel ilişkileri, yetenek kazanımı ve geliştirme dahil olmak üzere tesisin insan kaynakları departmanının faaliyetlerinden ve The Palms and the Sands gibi kardeş varlıkların gerektirdiği her türlü insan kaynakları desteğinden sorumlu olacaktır.

Geçen yıl Danita, The Ritz-Carlton, Turks ve Caicos’un kurucu kurulunda insan kaynakları operasyonları direktörüydü. Bundan önce, The Shore Club’da insan kaynakları müdür yardımcısı olarak yaklaşık üç yıl geçirdi. Daha önce Turks ve Caicos şirketlerinde ve Londra’da çeşitli İK görevlerinde çalışarak yerel ve küresel deneyim kazandı.

Hartling Group, gayrimenkul satışları ve Karayipler’deki lüks tatil köyleri, apartmanlar ve villaların geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış Turks ve Caicos’ta yerleşik bir tatil köyü yönetim şirketidir. 1997 yılında Stan Hartling tarafından kurulan Hartling Group, Turks ve Caicos Adaları’na yeni bir gayrimenkul geliştirme ve yönetim hizmetleri sunmaktadır. Hartling Group’un görevi, tasarım, geliştirme ve yönetim uzmanlığının kusursuz entegrasyonunu sağlamayı içerir, böylece her bir unsur doğal olarak diğeriyle bütünleşir ve projenin kalitesinin bireysel bileşenlerinin toplamını aşan bir şekilde sonuçlanır. Turks ve Caicos’taki Hartling Group Tatil Köyleri arasında Grace Bay, The Palms Turks ve Caicos ve The Shore Club Turks ve Caicos bulunur.

READ  Ve uygun fiyatlı lüks moda pazarı büyümeye hazır