Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Grand Dirk – Magnetic Media’daki tüm mevcut plaj satıcılarına duyuru

#Bahamalar, 7 Aralık 2021 – Bahamalar Besleme Ağı (BFN) ve Bahamalar Rotary Kulübü (RCOB), Fox’taki Moses House’da bir sunum sırasında 35.000 $, 1.000 $ ila 5.000 $’ lık artışlarla 11 şirket sunarak Aralık ayına başladı. Dağ.

Bahamas Feeding Network İcra Direktörü Philip Smith, “Bugün dağıttığımız para toptancılardan geldi ve bugün bunu mümkün kıldıkları için onlara çok minnettarız” dedi. Fonlar, topluluklarındakileri beslemeye yardımcı olmak için kiliseler ve gıda merkezleri arasında paylaşılacak.

Ekim ayındaki Dünya Gıda Günü’nde BFN ve RCOB, besleme girişimini başlatmak için toplam 55.000 dolar topladı. Ortak girişimin yanı sıra AML Foods, Jamaica Bahama Imports, Milo Butler Distribütörleri ve Bahamas International Foods’un da aralarında bulunduğu dört toptancı ikinci tur için 35.000 dolar bağışta bulundu. Her bağış, listelenen toptancılardan satın alınabilir.

Carla Stubbs, basın toplantısında hazır bulunanlarla duyduğu heyecanı dile getirdi.

Rotary Başkan Yardımcısı Carla Cardo-Stubbs, “Dünyanın en iyi performans gösteren insanlarından bazılarıyla ortak olmaktan her zaman memnuniyet duyuyoruz” dedi. “Bunu kolaylaştıran ve kolaylaştıran ortaklara ve satıcılara teşekkür etmek istiyorum. Bu projeyi oluşturduğumuzda, farklı yemek planları olduğunu biliyorduk ama aynı zamanda toplulukta hala dışarıda bırakılan ve insanların içine düşen insanlar olduğunu da biliyorduk. çatlaklar, bu yüzden bu sistemlerin seçimi kasıtlıydı. .

Kurtuluş Ordusu, Pilney Lane Çocuk Evi, Elizabeth Estates Çocuk Evi, Bethel Baptist Kilisesi, Mount Olive Baptist Kilisesi, Tanrı’nın Deniz Feneri Kilisesi, Ekmek Sepeti Bakanlıkları, Yehova’nın Gir, Köşe Taşı Sosyal Yardımı, İkinci Tura Yardım. Ve ilk Baptist kilisesi.

Bilney Lane Çocuk Yuvası yöneticisi Sharon Williams, “Bugün yapılan bağış, Bilney Lane Çocuk Yuvası çocuklarına zamanında yardım edecek” dedi. “Biz küçük bir eviz, bazen kendimizi yalnız hissediyoruz. Bu yüzden her gün olduğu gibi bugün de bize katıldığınız ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Çok yol kat edecek. , Gibi şirketleri görünce sıkıştı. Rotary ve BFN yardıma ve desteğe hazır.

READ  Larkin, Pueblois, Turk Telekom karşısında zaferle Efes'i tekrar rayına oturttu

Elizabeth Estates Çocuk Yuvası yöneticisi Ray Nern, bağışın 11-18 yaş arası 24 çocuğa evde yaşamasına yardımcı olacağını söyledi.

Nyren, “Bağış almak harika bir duygu ve önümüzdeki birkaç ay boyunca çocukları tatmin etmek ve beslemek için uzun bir yol kat etmesini sağlayacağız.” Dedi.

Philip Smith, “Yoksullara verdiğimiz gibi, aslında Tanrı’ya da veriyoruz ve Tanrı’ya vermekten daha önemli bir şey yoktur” dedi. “Barışa gerçek bir yol vererek.”

Basın bülteni: Bahamalar Besleme Ağı

Fotoğraf başlığı: Bahamalar Feeding Network ve Bahamalar Rotary Kulüpleri 11 kuruluşa 35.000 $ bağışta bulunuyor. Ön sıra, resim lr: Bahamalar Rotary Kulübü Başkan Yardımcısı Carla Cardo-Stubbs ve Bahamalar Feeding Network Genel Müdürü Philip Smith. Arka sıra, Resim LR: Kevin Hall, Ekmek Sepeti; Genevia Dean, ilk Baptist Kilisesi; Ray Nern, Yönetici, Elizabeth Estates Çocuk Yuvası; Papaz Sonia Rola, Köşe Taşı Sosyal Yardım Bakanlıkları; Eleanor Williams, Birinci Baptist Kilisesi; Theodora Çavuş-Bodier, Uluslararası Yehova Jire Bakanlıkları; Tümen Komutanı Rudolf Mio, Kurtuluş Ordusu; Sharon Williams, Pilney Lane Çocuk Yuvası; Lisa Armbrister, Kurtuluş Ordusu; Diana Andrews, başkalarına yardım ediyor; Jacqueline Dorset, Mt. Zeytin Baptist Kilisesi. Resimde değil, Rev. Eileen Johnson, Tanrı’nın Deniz Feneri Kardeşliği Kilisesi. (DPA için Eşcinsel Odaklı Fotoğrafçılık.)