Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘GTA 6’ fragmanından önce ilk ‘GTA 5’ fragmanını gizleyen neydi?

‘GTA 6’ fragmanından önce ilk ‘GTA 5’ fragmanını gizleyen neydi?

Harika yayınlarla dolu bir yılda, bunu başarmak belli bir miktar güç gerektirir İlk fragman 2023’te video oyun endüstrisindeki en büyük olaylardan biri. Ancak bu Grand Theft Auto 6’nın ilk fragmanının 5 Aralık Salı günü sabah 9’da ET’de geleceği duyuruldu.

Herkes fragmanın tam olarak neyi ortaya çıkaracağını merak ediyor, çünkü çok çok daha fazlası gelecek, ben de bir göz atmak için geri döndüm Ünlü GTA 5 oyununun ilk fragmanı Neyi gösterdiğinizi ve neyi göstermediğinizi tam olarak hatırlamak için.

Bu, GTA 5’in Eylül 2013’te piyasaya sürülmesinden iki yıldan kısa bir süre önce, Kasım 2011’de piyasaya sürüldü. Çoğu kişi GTA 6’nın bu tanıtımdan sonraki bir yıl içinde 2024’ün sonuna kadar gelmesini umduğundan, bu tamamen farklı bir zaman çizelgesi olur ve daha uzun bir beklemeye işaret edebilir.

Yukarıdaki fragman Los Santos şehrinin neredeyse tamamının bir vitriniydi ve öğreneceğimiz şey, San Andreas’ın tamamı, önce el değmemiş doğası, ardından Michael’ın anlatısının aile temelli umutlarından değişmesiyle suç ve kaosa doğru gidişi. Suçlu doğasının gerçekliğini hayal ediyor. Gerçi olay bitene kadar her şeyi tam olarak anlamamıştık. Ayrıca GTA Online’a veya oyunun bu bölümünün ne olacağına dair hiçbir gösterge yok.

Michael kısa bir süre görünse de, göz açıp kapayıncaya kadar onları kaçırmadığınız sürece Trevor ve Franklin görünmezler (güncelleme: Franklin’in hızlı bir çekimi, ancak bunu bilemezsiniz). Fragmanın kendisi bunu göstermese de, sanırım bu fragmandan birkaç gün önce üç başrol oynayacağı açıklanmıştı. Ayrıca bu sefer Salı günkü tarihten önce herhangi bir “ön brifing” verilmesi de pek mümkün görünmüyor. GTA 6’nın genişleyen sızıntıları zaten bunu yapmış, fragmanın teaser’ında palmiye ağaçlarında da yer alan Vice City’nin konumunu, ancak daha da önemlisi oyunun ikili doğasını, görünen ikili Lucia ve Jason’ı ortaya çıkarmıştır. bir suçlu ikilisi.Bonnie ve Clyde tarzı.

READ  Samsung, 'daha ince ve daha hafif' Galaxy Z Flip 5 ve daha fazlasıyla dalga geçiyor

Bir kez daha, GTA 5 fragmanı temaya ve şehre genel bir bakıştı ve dürüst olmak gerekirse, bunun 13 yıl önce olduğunu ve iki nesil önce konsollarda yayınlandığını düşünürsek, hala iyi durumda olduğunu düşünüyorum. GTA 6 fragmanının bunun tam bir yansıması olacağından şüpheli olsam da Vice City’de ortaya çıkmayacağını umuyorum. Ayrıca Birçok ayrıntı.

GTA 5’in ilk noktasında bulunmayan bir şey daha mı var? Yayın tarihi. Veya pencereyi serbest bırakın. Take Two, yatırımcılara bir sonraki mali yılda gelirlerinin hızla artacağı bilgisini verdi, işte bahardan gelecek bahara kadar olan zaman çizelgemiz. Sanırım Amaç Elbette 2024 tatil ama 2025 de kesinlikle ihtimal dışı değil. Her iki durumda da bu fragmanın pencere verip vermeyeceğini bilmiyorum.

Şu ana kadar 92 milyon kez izlenen harika bir fragman. Geçtiğimiz on yılda oyun sektörünün genişlemesi ve GTA’nın başarılı bir seri olmaktan sektörün şimdiye kadar gördüğü en büyük canavara dönüşmesi göz önüne alındığında, bu yeni fragmanın ne olursa olsun büyük bir başarı olması muhtemel. Fragmanın dünkü teaserı 1,6 milyon beğeni ve 124 milyon gösterim aldı. Bu sadece bir resim.

Üç gün daha, bakalım nasıl geçecek.

Beni takip et Twitter’dan, İş Parçacığı, Youtube, Ve instagram.

Bilim kurgu romanlarımı al Kahraman Katil serisi Ve Dünya üçlemesi.