Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Günün Sözü No. 819 16 Eylül Cumartesi İçin İpuçları, İpuçları ve Cevaplar

Günün Sözü No. 819 16 Eylül Cumartesi İçin İpuçları, İpuçları ve Cevaplar

Hafta sonu ama kötülere gerçekten dinlenme imkanı olmadığını bildirdiğim için üzgünüm. Zemin döşeme projem devam ediyor, çok şükür ev tadilatı ile ilgili her konuda benden daha iyi olan babamın da yardımıyla.

Üstesinden geldim! Bu uzun hastalık haftasından, ev projelerinden ve kelime bulmacalarından tamamen kurtuldum. Mide sorunuyla başlayan her haftanın sizi kakalı bırakacağı kesindir sanırım.

Hadi yapalım şunu Wordle!


Günün kelimesi nasıl çözülür?

İpucu: Ben Harper bir tane bekliyordu. Sarah MacLachlan birinin kollarındaydı.

İpucu: Bu kelime sesli harfle başlar.

.

.

.

Dünkü Wordle #818’e buradan bakın.


Wordle Analiz Botu

Çözdüğüm her kelimeden sonra ona doğru ilerliyorum Wordle Bot ana sayfasına Bakalım tahmin oyunum nasıl geçti.


Şimdiye kadarki en kötü tahmin oyunu değil ama en iyisi de değil.

Janky Son zamanlarda çok sık kullandığım bir kelime. Sadece onu seviyorum. Mükemmel bir şekilde tanımlamanın ne anlama geldiğini açıklıyor. Bir TV programında diyaloglar hakkında yazdığınızda hiçbir zaman doğru kafiye olmaz. Bir video oyunu oynarken, biraz hatalı. Janky. Ancak bu muhtemelen yanlış bir tahmindi çünkü geriye 106 kelime kaldı ve iki sarı kutu kaldı. Harika değil, korkunç değil.

sahil Bu sayı şanslı sayı olan 13’e düşürüldü ve Uzaylı (Meksika’da bahsettikleri gibi) Bu bana tek bir olası çözüm bıraktı: melek Kazanmak için. Şükürler olsun ve Haza!

PS Kitaplardan biri En son kurgu okuma kılavuzundaİki ateş arasında Christopher Pullman tarafından yazılmıştır – Melekler ve şeytanları gerçekten harika bir şekilde ele alıyor ve bize ortaçağ Fransa’sında Cehennem güçleri tarafından yaratılan kurgusal bir Kara Ölüm’ü sunuyor.

READ  Google Chrome'da yeni büyük güvenlik hatası: Tarayıcınızı en kısa sürede güncellemeniz gerekiyor

Bugünkü sonuç

Yine, robota kaybettiğim için bir puan kaybediyorum (ki bugün üçte kelimeyi aldı) ve dörtte tahmin ettiğimde sıfır alıyorum. -1 Saygılarımla. Boo!


Etimoloji bugün

“Melek” kelimesinin kökeni, Eski Fransızca “angele” kelimesinden türetilen ve sonuçta Geç Latince “angelus” kelimesinden gelen Eski İngilizce “engel” kelimesine dayanmaktadır. Geç Latince “angelus” terimi, “haberci” veya “haberci” anlamına gelen Yunanca “angelos” kelimesinden ödünç alınmıştır.

Dini ve mitolojik bağlamlarda melekler sıklıkla elçiler veya ilahi varlıklar olarak görülür ve bu da kelimenin etimolojisine yansır. Melekler genellikle Hıristiyanlık, İslam ve Yahudilik gibi çeşitli dini geleneklerle ilişkilendirilir ve bu inanç sistemlerinde Tanrı ile insanlar arasında aracı olarak önemli roller oynarlar.

Bana karşı rekabetçi kelime oynayın!

Düşmanım Wordle But’a karşı acımasız bir Wordle PvP oyunu oynuyorum. Şimdi bana karşı oynamalısın! Düşmanın olabilirim! (Ve tabii ki Wordle’un kullanışlı kılavuzu). Sen de yapabilirsin New York Times aboneliğiniz varsa bota karşı oynayın.

  • İşte kurallar:
  • 1 puan 3 tahminde Wordle almak için.
  • 2 puan 2 tahminde bunu elde etmek için.
  • 3 puan 1 tahminde almak için.
  • 1 puan Bana vurmak için
  • 0 puan 4 tahminde bunu elde etmek için.
  • -1 puan 5 tahminde bunu elde etmek için.
  • -2 puan 6 tahminde bunu elde etmek için.
  • -3 puan Kayıp için.
  • -1 puan Beni kaybettiğin için

Sıklığınız buysa, puanınızın devam eden bir kaydını tutabilir veya isterseniz sadece günlük olarak oynayabilirsiniz.

Beni takip edebilir ve benimle iletişime geçebilirsiniz. İş Parçacığı, heyecan Ve Facebook. Ayrıca abone olmayı unutmayın YouTube kanalım Beni bu blogda takip edin. Sen de yapabilirsin Substack bültenime kaydolun şeytani Sanattan siyasete kadar pek çok konuyu ele alıyorum.

Beni takip et heyecan. amorti İnternet sitem.