Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Haçlı Başlı Batman’ Urkel’in Tatili HBO Max’te İlerleyemiyor

Batman Caped Crusader

Batman: Pelerinli Haçlı15 ay önce bir seri sipariş alan HBO Maks. ve Cartoon Network, artık var olmayan altı çizgi film projesi arasında HBO Max için üretiliyor, kaynaklar TVLine’ı doğruluyor.

TVLine, çoğu Warner Bros.’dan olan altı projenin tümünün de olduğunu duyar. Animasyon, diğer satış noktalarında alışveriş yaparken üretmeye devam edeceksiniz.

Bu haber, elbette, HBO Max’te geçiş aşamasında olan bazı projelerin iptal edilmesi ve hizmette yayınlanmakta olan diğerlerinin sessizce (öyle değil) kaldırılmasıyla birlikte birkaç programlama değişikliğinin ortasında geliyor.

Batman: Pelerinli Haçlı Animasyonun yeniden hayal edilmesidir Batman Efsaneleri’nden Batman: Animasyon SerisiBruce Tim, J.J. Abrams, Matt Reeves ve Ed Brubacher ile birlikte RM olarak da görev yapıyor. Reeves elbette yönetti yarasa AdamThe Dark Knight’ın (şimdi Robert Pattinson tarafından oynanan) en son büyük ekran canlı şovu, Abrams – artı daha fazlası Yıldız Savaşları Ve Yıldız Savaşları projeler, televizyonun yanı sıra Kayıp Ve takma isim – HBO Max’in EP’si Hala geliştirme aşamasında Karanlık Adalet Birliği diziler.

En son animasyon teknolojisi ve tekniklerini kullanan WB Animation ve EP’ler arasındaki yaratıcı ortaklık, “tümü görsel olarak çarpıcı bir dünyada, ikonik Batman’i ve haydut galerisini en yeni hikaye anlatımı, doğru karakterler ve yoğun aksiyon sahneleriyle yeniden icat etmeyi” vaat ediyor.

Başka hangi animasyon şovları artık HBO Max ile ilişkilendirilmiyor, ancak bittiğinde başka bir yere inecek mi? Alttarafı oku:

READ  Bridgerton'dan Jonathan Bailey, Wicked Fierro'da